6 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 6 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ilk yarış programı olan KOCAELİ’de Pazartesi günü sakin bir yarış programı bizleri bekliyor. Elimizden geldiğince sizlere yorumlamaya gayret göstereceğiz. Dileriz haftaya güzel bir ikramiye ile başlangıç yaparsınız… 6 Haziran Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arap atlarının HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ’de altılı ganyan oyununa start verilecektir. Güne banko bir isim ile başlamak istiyorum. Hani derler YA HERRO YA MERRO…. o misali.. 5 – EDEBEY günün ilk bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

2. KOŞU: 4 – DARK GUARDIAN , 6 – ADONİSİM ve 1 – ABRAJ öncelikli olarak yarışı kazanmasını beklediğim isimlerdir. 7 – CORITIBA en ciddi rakip olarak değerlendirilmelidir.

3. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 3 – COUNTRY EKSPRESS ve 6 – MİZGİNHAT birlikte şans tanınması gereken isimlerdir. 5 – KARABİA (8 ile eküri) ve 7 – SİNKIZI sonraki şanslı safkanlardır.

4. KOŞU: 4 – RED LEBEL günün ikinci bankosu olarak benim çalışmalarımda öne çıkan safkandır… Değerlendirmek veya yanına at eklemek isteyenler tuttuğunuz safkanlara yer veriniz….

5. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesinde 5 – KOLAÇAN ve 2 – BAHANE öncelikli olarak şans verilmesi gereken ikilidir. 1 – BEYAZ KULE en yakın rakipleri olacaktır. 

6. KOŞU: 1 – GAZEVAN , 2 – GÜÇSALAN ve 6 – ŞÖLENİM koşuda biraz daha kazanmaya yakın görüdüğüm safkanlardır. Rakip olarak; 12 – SASANİ KAPLANI ve 7 – BABA FIRAT değerlendirilmelidir.

6 HAZİRAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5 – EDEBEY (BANKO)

2.AYAK: 4 – 6 – 1 – 7

3.AYAK: 3 – 6 // 5 – 7

4.AYAK: 4 – RED LEBEL (BANKO)

5.AYAK: 5 – 2 // 1

6.AYAK: 1 – 2 – 6 // 12 – 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.