6 EYLÜL 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

Salı günü Diyarbakır at yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 7'li Ganyan oyunu 1. Koşu ile 15:00'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

6 Eylül Salı günü DİYARBAKIR yarışları başlıyor… 7 Koşunun bulunduğu ilk Diyarbakır programında şans hepinizin yanında olsun. Gündüz programı olarak ekranlara gelecek olan DİYARBAKIR yarışları için tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile DİYARBAKIR'da Yedili Ganyan oyunu için start verilecektir. 3 – SEMETEY OĞLU ve 6 – HİLALCAN öncelikli olarak şans vermenizi istediğim safkanlar olacaktır. Rakipleri ise; 4 – WANNA UP , 9 – SONGÜLCAN ve 1 – KOLERA değerlendirilebilir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 1 – DAMPERCİDAVUT (11 ile eküri) , 2 – ÇİFTÇİBEY ve 4 – KARAUÇAK kazanmaya en yakın safkanlardır. Sürpriz için; 10 – SONGÜL ABLA ve 3 – ÖVGÜM geniş kuponlar da muhakkak yer almalıdır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 yarışı ise BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. Yine kısa mesafeli 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 2 – CITYS PRIDE ve 8 – DİLANIM (9 ile eküri) önplana çıkan ikilidir. 7 – MARION COBRETTI ve 4 – TAY BIKE rakip olarak eklenebilecek diğer şanslı safkanlar olarak görüyorum.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 12 – MAGIKO ilk tuttuğum safkan olarak küçük kuponlarda tek bırakılabileceğini düşünüyorum. Geniş kupon yapan yarışseverler için; 2 – BELENGEZ , 6 – ITALIANO , 5 – GALLOPING WISDAM ve 8 – ANIZARBOS (7 ile eküri) eksiksiz bir şekilde kuponlarına eklemeleri gerektiğini belirtmek isterim.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-8 yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1700 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu zorlu mücadelede; 8 – KAÇAR FEVZİ günün ilk bankosu olarak gözüme çarpan safkan oldu…

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 koşusunda ise; 8 – ŞUBATHAN günün bir diğer bankosu olmayı hak eden bir isim olduğunu düşünüyorum… Dilerseniz yanına rakip olarak tuttuğunuz safkanları ekleyebilirsiniz.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi ile DİYARBAKIR'da günün son ayağı için 1700 mt.'lik kum pistte start verilecektir. 4 – LADY ÇİKOLATA ve 1 – KAKTEE yarışı kazanmasını beklediğim ikilidir. 3 – DEMİRSU , 5 – GÜLDEHAN ve 13 – KATLEYA hata kollayacak safkanlar olup, rakiplerinin eksik koşmaları halinde devreye girebilecek isimlerdir.

6 EYLÜL 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 1 – 2 – 4 // 10 – 3

2. Ayak: 2 – 8 // 7 – 4

3. Ayak: 12 – MAGIKO // 2 – 6 – 5 – 8

4. Ayak: 8 – KAÇAR FEVZİ (BANKO)

5. Ayak: 8 – ŞUBATHAN (BANKO)

6. Ayak: 4 – 1 // 3 – 5 – 13

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.