6 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

6 Aralık SALI günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

6 ARALIK ADANA'da SALI gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları 3. Koşu'da; "POZANTI KOŞUSU" ve 5. Koşu'da; "İBRAHİM ÖZEKİCİ KOŞUSU" olacaktır. 6 ARALIK 2016 (06.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 yarışı ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için ADANA'da ilk start verilecektir. 2 – ULUÇKIZI binicisi hata yapmadığı müddetçe yedili ayağının teki olarak gözüküyor.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; 6 – SENOŞ ve 7 – SESİL SULTAN (4 ile eküri) kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Rakip yazmak gerekirse; 10 – YALNIZLAR GARI ve 2 – CAIRO hata affetmeyecektir. MAIDEN koşuya sürpriz eklemek isteyenler ise; 3 – DREAM FAIRY ve 5 – MY İNCİ'yi gözardı etmesinler derim.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… POZANTI KOŞUSU ile 4 ve Yukarı Arap safkanların KV-8 mücadelesini izleyeceğiz. Günün ilk önemli yarışı olan bu koşu 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Son yarışını 63.5 kg ile kazanan 2 – LOKOMOTİF yine çok şanslı olarak ilk safkan çıkmaktadır. Bu koşuda alternatif banko olarak küçük oyun yapanların değerlendirebileceği bir isimdir. Ama geniş kupon yapanların muhakkak; 1 – RADARCI , 6 – DERHADIR ve 4 – ATİKTAY'ı yazmalarını öneririm.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların katılımı ile gerçekleştirilecek olan ŞARTLI-5 yarış ise 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – KIZILŞAHİN ve 4 – PROFESSOR ikilisinin birincilik için çekişmeye gireceğini düşünüyorum. Bu ikilinin eksik bir yarış çıkarması halinde ise; 1 – LORD OF ISTANBUL ve 2 – WIND OF HAEVEN hata affetmeyecek safkanlar olarak geniş kuponlara eklenmelidir.

5. KOŞU: İBRAHİM ÖZEKİCİ KOŞUSU günün bir diğer önemli yarışı olup ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuya 3 ve Yukarı İngiliz safkanları katılacaktır. Hiç bu mesafede deneyimi bulunmayan ATES KUSU'nu nasıl favori gösteriyorlar anlamadım gitti… Ya bu bültenlerde hiç insaf yok mu arkadaş. Göz var nizam var. Azıcık bakta öyle ver puanını. Gelir veya gelmez onun tartışmasını yapmam sizlerle. Ama burada favori olmayı nasıl hakediyor bir anlatın da bizde bilelim. Sizin bilip bizlerin bilmediği şeyleri. Bu koşuda; Favori olmayı hakeden 5 – ABSOLUTE POWER'dır. Aç bak koşularına dostum, yani hepimiz neyin ne olduğunu görüyoruz. Aç bak son yarışına ne yapmış bu safkan. Benim ilk tuttuğum safkan olarak burada alternatif banko yazmak isteyenlere önerimdir. Lakin tabi KARATAŞ faktörü var bir de burada. Malum koşu önemli o yüzden yazmadan geçsek bir dert, geçmesek bir dert. Bakmayın jokeyinden çekindiğimden demiyorum 6 – İBRA'yı ADANA'daki yarışlarında performansını beğendiğim için söylüyorum. Yoksa derdiniz ki KARATAŞ'ı çekinip yazıyorsunda Selimi niye atlıyorsun. Yok hoca öyle birşey. Tamamen ata göre bakıp, inceleyip sizlere sunuyorum. Son koşularına anlam veremediğim 3 – STEPPE EAGLE yol bulmada sıkıntı yaşadı diye hatırlıyorum. Bu defa A. KURŞUN ile potayı görürse hiç şaşmam 5 Liradan aşağı ganyanla gelmez. Sürprizciler dikkat edin bu safkanı gözardı etmeyin derim.

6. KOŞU: ​Günün bir diğer MAIDEN koşusunda; 8 – SEE YOU AGAIN koştuğu yarışlara bakılırsa buradaki grubu çok rahat geçmesi lazım. Ama bir de totosuna bakarsak 3-3-3… Şans esermi yoksa alışkanlık haline mi getirdi izleyince anlarız. Ben yine de jokeyine güvendiğim için bu defa kazanacağını ümit ederek günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı ile ADANA'da altılı ganyanın son ayağı için start verilecektir. Y. ARAS ikidir beni yakıyorsun ama bu son olsun be dostum ! Getir şu atı hem kendin için hem bizler için. Zaten kıvrana kıvrana tek çıkarıyoruz. Bak bu defa da getiremezsen at, birdaha senin bindiğin atları yazmama kararı alacağım. Geçen ki yarış neydi öyle gittin potoda bıraktın be dostum o zaman beşte kaldım yine. ! Neyse canın sağolsun sen de o kıvılcım var ben görüyorum. Gelecekte çok adını duyacağız. Bak güzel bir pleaseye biniyorsun bizleri mahçup etme. 10 – JAMAICA GIRL ile heyecan yapmadan potoya doğru ilerle… Son viraj dönülünce biraz daha atakları sıklaştır ve birincilikle bitir bu yarışı. Bak o kadar inceledim, eledim kafa atı olarak seni çıkardım. Ama yine de içimden bir ses "Yapma Hocam…" diyor. Ne yapayım içimdeki sesi yamana atsam kendimi yaksam neyse de burada insanlar bizlerden birer umut bekliyor. O yüzden buraya çok at yazacaklara; 6 – SAHİBE , 3 – KAIMOS , 8 – COCHABAMBA ve 1 – SAHTEKAR'ı gözardı etmeden kuponlarınıza yazın derim. 

6 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 7 // 10 – 2 // 3 – 5
  2. AYAK: 2 – LOKOMOTİF // 1 – 6 – 4
  3. AYAK: 3 – 4 // 1 – 2
  4. AYAK: 5 – ABSOLUTE POWER // 6 // 3
  5. AYAK: 8 – SEE YOU AGAIN (BANKO)
  6. AYAK: 10 – JAMAICA GIRL // 6 – 3 – 8 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.