Loading...

6 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

6 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 6 Aralık 2015 PAZAR AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. İzmir At Yarışı programında 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. Koşu saat: 14:30’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00’de başlamaktadır. At yarışı tahminlerimizde tüm çalışmalarımızı ve incelemelerimizi yaptıktan sonra sizlere küçük veya büyük kupon yapabileceğiniz şekilde sunumlar hazırlıyoruz. Bu sunumlarda, yeri geliyor ilk önerdiğimiz atlar küçük kuponların sığınağı haline geliyor. Yeri geliyor geniş kuponlar için önerilen süpriz atlar ganyanlı olarak geliyor. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

İZMİR’de en çok yarış alan jokeyleri hatırlatalım…

NEVZAT AVCI, AKIN SÖZEN, İSMAİL GÜNGÖR , KADİR TOKAÇOĞLU, SİNAN ÖZEN

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ganyan ayağına 4 – BAŞYAZAR , 7 – CANIM MİRA , 2 – ÖZGÜRÜNOĞLU yeterli olur düşüncesindeyim. Tuttuğunuz atları yanlarına ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Altılı ganyanın başlangıç ayağı olan 2 YAŞLI İNGİLİZLER MAIDEN Koşudaki sıralamam şöyledir; 6 – NO WOMAN NO CRY , 8 – REAL CAT arasında geçmesini bekliyorum. Rakip yazmak isteyenler için şunlar eklenebilir; 4 – MAYKO , 9 – SAVIOR ANGEL

3. KOŞU: 4 – ATEŞYAĞMURU , 1 – ZAFERİMOL , 2 – MAESTRO , 3 – BOZDAĞ EFESİ. Bu atların dışında ara da bir ters yarışlar çıkaran 6 – MAZIKIRAN’ı geniş kuponlara eklemekte fayda var. 13 – KEHKEŞAN geçen ki koşusunu tekrarlar ise yine bir 5 Boy fark atarak gelebilir mi bu rakipler arasında izleyip göreceğiz. Bu ayağın süprizi olabilecek tek at olarak gözüme takılmış durumda. 

4. KOŞU: 6 – RED QUEEN günün bankosu olarak öneriyoruz.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler MAIDEN koşu sıralamam; 2 – FLY CAT , 8 – ŞANLIKAYA (5 ile ekürü) , 4 – LADY ORORA , 7 – PENDİK FIRTINASI , 6 – PEACE TIME yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 3 – GÜMBÜRGÜMBÜR günün bir diğer bankosu olarak öneriyoruz.

7. KOŞU: 1 – FESTİVALE güzel orjini ile “ROYAL ABJAR” bu kısa mesafede rakiplerini alt etmeyi başarabilir. Küçük kuponlar da sığınılacak bir diğer limandır. Geniş oynayarak bu ayakta rakip isteyenler; 9 – SINEMIS , 6 – SLEVEN , 11 – ÜLKÜCAN , 15 – GİZEMİM ile bu ayağı sigortalamış olabilirler.

3
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
cihat paksoy

Güzel ve doyurucu açıklamalarınız için teşekkürler bol şanslar

Kemal KIVRAK

Eline Sağlık..

zeki inel

3 ayak 11 kesin yazın arkadaşlar