Loading...

6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 6 Aralık 2015 Pazar günü 7 koşulu yarış ile karşımızda. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları saat:18:00’da başlıyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 1. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Adana’da 1200 mt. son koşusunda 1.28 derece ile bitiren 8 – SEVİMKIZ ilk at olarak öneriyorum. SEVİMKIZ’a rakip olarak; 7 – PİRENSES ALARA , 9 – ŞARK CEYLANI’nı yazabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – BABAMEHEY , 5 – KARAESER , 6 – MARLENE , 2 – GENTLEMAN JACK ilk ayak için yeterli olacaktır. Burada süpriz arayanlara önerim 8 – FLY EAGLE uygun bombacı jokeyi M.BAYIR ile süprize imza atabilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşuda; 8 – ŞARKGÜLÜ çok şanslı durumda yarın geçtiği rakipleri ile bir arada tekrar koşucak. Bu durumda küçük kuponlarda sığınılabilir. Rakip olarak; 10 – YAMAÇ BAYIR , 4 – GÜL DİKEN , 6 – PRAG yakın takipte izleyeceklerdir. En ufak hata da devreye girmeye de çekinmeyecek safkanlardır.

4. KOŞU: 5 – SEAWIND galobu kadar koşar ise HALİS KARATAŞ ile bu yarışı rahat kazanır. Rakipleri ise; 2 – SELMET , 7 – ÇELEBİ MAHMUT olarak görüyorum.

5. KOŞU: Geldik en basit görünen ama en tehlikeli ayağa… Burada 1 – KREACHER geçenki yarışında çok rahat kazanmıştı. Ama o zaman rakip yoktu. Şimdi ise onunla beraber bazı atlar da hazır durumda. Bu yüzden sıralamam şu şekilde olacaktır bu ayak için; 1 – KREACHER , 3 – MIDNIGHT MAGIC , 6 – JUST WIN arasında geçecektir.

6. KOŞU: 7 – ZEMBİL banko olarak öneriyoruz. Anlaştığı jokeyi ile bir kez daha birinciliğe yakın bir safkan.

7. KOŞU: 2 – KIRIM BEYİ küçük kuponlarda tek yazılabilir. Rakip arayanlar ise şu atları ekleyebilirler; 6 – ÖZSOYHAT , 8 – ESMER EFE yeterli olacaktır.

3
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
cihat paksoy

günaydın emeğinize sağlık bol şanslar

kartal

Sayin hocam yaris sartli 4 olmasi favori gelmez anlamina gelir mi