Loading...

6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 6 Aralık 2015 Pazar günü 7 koşulu yarış ile karşımızda. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları saat:18:00’da başlıyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 1. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Adana’da 1200 mt. son koşusunda 1.28 derece ile bitiren 8 – SEVİMKIZ ilk at olarak öneriyorum. SEVİMKIZ’a rakip olarak; 7 – PİRENSES ALARA , 9 – ŞARK CEYLANI’nı yazabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – BABAMEHEY , 5 – KARAESER , 6 – MARLENE , 2 – GENTLEMAN JACK ilk ayak için yeterli olacaktır. Burada süpriz arayanlara önerim 8 – FLY EAGLE uygun bombacı jokeyi M.BAYIR ile süprize imza atabilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşuda; 8 – ŞARKGÜLÜ çok şanslı durumda yarın geçtiği rakipleri ile bir arada tekrar koşucak. Bu durumda küçük kuponlarda sığınılabilir. Rakip olarak; 10 – YAMAÇ BAYIR , 4 – GÜL DİKEN , 6 – PRAG yakın takipte izleyeceklerdir. En ufak hata da devreye girmeye de çekinmeyecek safkanlardır.

4. KOŞU: 5 – SEAWIND galobu kadar koşar ise HALİS KARATAŞ ile bu yarışı rahat kazanır. Rakipleri ise; 2 – SELMET , 7 – ÇELEBİ MAHMUT olarak görüyorum.

5. KOŞU: Geldik en basit görünen ama en tehlikeli ayağa… Burada 1 – KREACHER geçenki yarışında çok rahat kazanmıştı. Ama o zaman rakip yoktu. Şimdi ise onunla beraber bazı atlar da hazır durumda. Bu yüzden sıralamam şu şekilde olacaktır bu ayak için; 1 – KREACHER , 3 – MIDNIGHT MAGIC , 6 – JUST WIN arasında geçecektir.

6. KOŞU: 7 – ZEMBİL banko olarak öneriyoruz. Anlaştığı jokeyi ile bir kez daha birinciliğe yakın bir safkan.

7. KOŞU: 2 – KIRIM BEYİ küçük kuponlarda tek yazılabilir. Rakip arayanlar ise şu atları ekleyebilirler; 6 – ÖZSOYHAT , 8 – ESMER EFE yeterli olacaktır.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

3 Yorum - "6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
cihat paksoy

günaydın emeğinize sağlık bol şanslar

kartal

Sayin hocam yaris sartli 4 olmasi favori gelmez anlamina gelir mi

wpDiscuz