6 AĞUSTOS 2017 – İSTANBUL ALTILISI

6 AĞUSTOS Pazar gününün ilk yarış yeri olan İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 15:00’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

6 AĞUSTOS 2017 Pazar İSTANBUL yarışları 8 koşu ile ekranlara gelecek olup, günün önemli mücadeleleri; 2. Koşu’da; “MURAT YAZICI KOŞUSU“, 4. Koşu’da; “GÖZ NURUNU KORUMA VAKFI KOŞUSU“, 6. Koşu’da; “MİMAR SİNAN KOŞUSU” bu zevkli mücadeleleri ile ekranlara gelecektir. 6 AĞUSTOS 2017 (6.08.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz atlarının ŞARTLI – 5 koşusu ile 1.Üçlü Ganyan oyunun da başlayacağı günün ilk koşusu; 2100 mt.’lik kum pistte 6 İngiliz atı mücadele edecektir. 6 – VICTORY FLIGHT kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, en ciddi rakibinin 1 – LEXINGTON FIRE olacağını düşünüyorum.

 2. KOŞU  (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : “MURAT YAZICI KOŞUSU” KV -7 mücadele ile Yedili Ganyan ve Yedili Plase oyunu başlayacaktır. 1900 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek 4 Yaşlı 4 Arap atı katılacaktır. Son yarışlarında banko olarak tuttuğumuz ama bir türlü kendisini fotoya atıp, birinciliğe kavuşamamış olsa da koşularını beğendiğimiz 4 – KAZDAĞI‘nı bir kez daha kuponlarınıza banko olarak yazmanızı öneriyorum. Uygun grupta, avantajlı kilosu ile rakiplerini avlayacağını düşünüyorum.

 3. KOŞU ( ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR.  ŞARTLI – 3 koşu ile Veliefendi Hipodromunda Altılı ganyan startı verilecek olup; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atının 2200 mt.’lik uzun mesafeli çim pistte verecekleri mücadelede; 4 – MIZZEN OF TURKEY yarış içerisinde uygun bir yer tutması halinde fazla zorlanmadan koşuyu kazanacağını düşündüğüm ilk safkandır. Lakin eksik koşması halinde ise; Vermiş olduğu start arasından etkilenmez ise 6 – FASHITIVE galoplarında da boş bırakılmamış durumda olup, göz ardı edilmemesini öneririm. 7 – FLY TIME , 8 – İPSİZ KIZ ve 5 – KEPEZ STORM sonraki şanslı isimler olarak kuponlarınıza yazabileceğiniz safkanlardır.

 4. KOŞU GÖZ NURUNU KORUMA VAKFI KOŞUSU” KV – 21 mücadele ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 2000 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek 4 ve Yukarı 9 Arap atı katılacaktır. 4 – AZAT KUŞU , 5 – BABA ATLI ve 7 – OĞLUM BARAN ayrımsız olarak kuponlarınıza yazmanızı önereceğim safkanlardır.

 5. KOŞU 2 Yaşlı 8 İngiliz tayının 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri MAIDEN koşusu ile Dörtlü Ganyan oyununda başlayacağı bu mücadelede; 7 – MY FREEDOM ve 4 – GANANDO SOLO ikilisinin öncelikli olarak kazanmalarını bekliyorum. Rakip ekleyecekler; 2 – CANKILIÇ‘ı gözardı etmesinler diyelim.

 6. KOŞU : MİMAR SİNAN KOŞUSU” AÇIK GR – 3 mücadele ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2200 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek 3 Yaşlı 5 İngiliz atı katılacaktır. 2 – FINESSE burada günün ilk bankosu olarak önereceğim, grubun kaliteli safkanıdır. Selim KAYA idaresinde fotoya uzanır diye düşünüyorum.

 7. KOŞU 3 Yaşlı Arap atlarının ŞARTLI – 4 /Dişi koşusu 1200 mt.’lik çim pist üzerinde 7 Arap atının vereceği mücadelede küçük kuponlar 1 – GÜLE GÜLE‘ye sığınarak oyun kurabilirler… Rakip yazacaklar ise, 4 – YABANKIZ‘ı ekleyebilirler.

 8. KOŞU Veliefendi’de ŞARTLI – 4 koşusu ile sona erecek mücadelede; 4 ve Yukarı 10 Arap atının 1200 mt.’lik çim pistteki mücadelesinde; 9 – THOR, 3 –  ŞAHİN TEPESİ, 10 – KISRAKBAŞI , 2 – HABİLDEN ve 6 – BİLGİNİNOĞLU yazıp, programı sonlandırıyorum.

6 AĞUSTOS 2017 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL altılı tahmini

  1. AYAK: 4 – MIZZEN OF TURKEY // 6 – 7 – 8 – 5
  2. AYAK: 4 – 5 – 7
  3. AYAK: 7 – 4 – 2
  4. AYAK: 2 – FINESSE (BANKO)
  5. AYAK: 1 – GÜLE GÜLE // 4
  6. AYAK: 9 – 3 – 10 – 2 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.