5 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda CUMA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

5 TEMMUZ 2019 CUMA (05.07.2019) İSTANBUL 35. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbul altılı ganyan programının başlangıç ayağını oluşturan 1900 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-15 mücadele ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 ve Yukarı 9 İngiliz atının katılacağı bu zorlu sınavda; 3 – ÇALIŞKANHAN ve 2 – NEW EPOCH ikilisi kuponlara ayrımsız bir şekilde yazılmalıdır. Sürpriz arayanlar 6 – KARA ARDA‘yı değerlendirilebilir. 

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin start alacağı MAIDEN yarış ise, BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 3 – HEMEDAN , 5 – TECHNIQUE , 6 – WALTER WHITE ve 8 – BEEONIC kazanmasını beklediğimiz öncelikli isimlerdir. 

5. KOŞU: M. ALPAY ÖZOĞUL KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek günün önemli yarışında; Sevdiği pist ve mesafede 6 – STALLION FALCON birinciliğin güçlü adayıdır. Rakip ise; 2 – BİRDELLO ve 3 – BLAZE TO WIN geniş oyunlarda yer alması gereken diğer şanslılardır. 

6. KOŞU: RÜZGAR.30 KOŞUSU KISA VADE-9/DHÖW yarışında; 3 Yaşlı 8 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1200 metrelik çim pistte yapılacak günün bir sonraki önemli mücadelesinde; Son koşusunda bu pist ve mesafede GRUP yarışı kazanan 1 – BABAİSMAİL için, fazla söze gerek olmadığını yine fotoyu önde geçmesini beklediğimizi belirtmek isteriz.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 7 İngiliz safkanın katılacağı bu koşu, 1400 metrelik çim pistte ekranlara gelecektir. 3 – TİPİTİP , 5 – STAR DANCER ve 1 – INVINCIBLE BABY burada çalışmalarımız neticesinde öncelikli olarak kuponlara önereceğimiz safkanlardır.

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların 1300 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW mücadelesiyle birlikte VELİEFENDİ Hipodromu’nda günün son startı verilecektir. 5 – DALOĞLU başarılı yarışlarının ardından uygun grubu bulmuş olmasından ötürü günün bir diğer teki olarak kuponlara önerimizdir.

5 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 3 – 2 // 6
  2. AYAK: 3 – 5 – 6 – 8
  3. AYAK: 6 – STALLION FALCON // 2 – 3
  4. AYAK: 1 – BABAİSMAİL (BANKO)
  5. AYAK: 3 – 5 – 1
  6. AYAK: 5 – DALOĞLU (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.