5 TEMMUZ 2017 – ELAZIĞ ALTILISI

5 Temmuz ÇARŞAMBA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Eğer ki şu ELAZIĞ programının takipçileri olmasın, yeminle yazmam… Bu kadar saçmalık, bu kadar dengesiz bir program daha yoktur… Verilen program, verilen galoplar, verilen koşular vs. hepsi HİKAYE… Resmen göz göre göre birbirlerine yarış ortasında müsaade eden adamlar var ya !!! Pes doğrusu… Neyse yine sizler için koşunun ana şablonunu oluşturup vereceğim… 

5 Temmuz 2017 Çarşamba günü Elazığ Hipodromunda 7 koşulu bir program bulunmaktadır. 5 Temuuz 2017 (05.07.2017) Elazığ at yarışı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile o çok sevdiğimiz ELAZIĞ yarışlarının YEDİLİ AYAĞI başlayacaktır… Çok sevdiğimiz derken, benim ne demek istediğimi sayın yarışseverlerimiz anladılar bile… 1700 mt.’lik kum pist üzerinde ekranlara gelecek bu yarışta; 5 – GREEN VOILETTE tek olarak yazmanızı öneriyorum. Daha da MAIDEN’dan çıkmazsa, hiç çıkamaz zaten… at yarışı tahminleri

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI OYUNU BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 koşusu ile ALTILI GANYAN ayağı için start verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte yapılacak bu mücadelede; Son yarışını kazanan 12 – AĞIT HAN burada kafa atım olarak çıkarıp bir kenara yazacağım isimdir. Arkasına ise; 6 – DİLŞADOĞLU , 9 – BABASÖNMEZ , 8 – DİLAVERAĞA ve 3 – KIMIZ kazanmaya yakın gördüğüm isimler olup, sürprizi 5 – ŞÜKRANIN OĞLU ve 2 – TAKIL BERİ’den bekliyorum. 

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların 1800 mt.’lik kum pistteki HANDİKAP-13 koşusu ile ELAZIĞ’da ALTILI’sı kafadan yatıp, BEŞLİ GANYAN’a yükleneceklerin yarışı başlayacaktır. 16 – KÜLHAN , 5 – SELİMBEY , 7 – SEA DRAGON , 12 – SARAÇKIZI ve 15 – VICTOLA tuttuğum safkanlardır.

4. KOŞU: DÖRTLÜ GANYAN ise; Bir diğer MAIDEN yarış ile başlayacaktır. 1700 mt.’lik kum pistte 3 Yaşlı 10 İngiliz atının verecekleri birincilik mücadelesinde; 10 – WAR REASON , 4 – LÜBBEY , 6 – PRESTO ve 2 – HAZALHAN‘ı yazıp, sağlıklı bir şekilde bir diğer ayağa geçmeyi planlıyorum.

5. KOŞU: 1700 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek ŞARTLI-4 koşu, 4 Yaşlı Arap safkanların katılımı ile gerçekleştirilecektir. 1 – BEYHAK favorim olup, sizlere banko yazmanızı önerebileceğim bir isimdir. Ağır kilosuna rağmen bence burada rakiplerini geride bırakarak fotoya uzanacak bir safkandır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistteki ŞARTLI-3 mücadelesi ise ELAZIĞ’da tabela ayağını oluşturacaktır. Urfa’da iki yarış görüp 58 gün ara vererek, ELAZIĞ’a gelen 6 – ÖZGÜREL uyumlu pilotu ile kafa atı olarak yazmanızı önereceğim safkandır. Urfa’daki yarışında 1100 mt.’deki 1.18.41’lik derecesi ile koşudan üçüncü ayrılmıştı. Lakin şuanki safkanların içerisinde gözlemlediğim de başarıya ulaşmaya en yakın isim olarak duruyor. 1.18.41 çok güzel bir derece, diyeceksiniz ki orası URFA burası ELAZIĞ ne alaka… Valla ikisi de bana çorba program olduğu için atları karşılaştırdığımda genelinde URFA koştukları için ÖZGÜREL bir adım öne çıktı ve günün ikinci bankosu olarak sizlere yazmanızı tavsiye edebilirim.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-3 yarışı yine kısa mesafeli 1200 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. Eşeğin eşeği burada gelir, o da bizi bulur diyerekten… Teklerime de az buçuk güvendiğimi varsayıp buraya yazabildiğimiz kadar at yazalım derim. Baktılar buraya kadar bütün millet rahat rahat geldi… Başlarlar ayıklamaya sen kal sen git. Sen devam et, sen yat… İlk dikkatimi çeken değişen jokeyi ile bakalım startta kalacak mı kalmayacak mı davasına tutuştuğum 4 – SONSEVİNCEK… İnanıyorum arkadaş, inanmak başarmanın yarısı değil mi? Bu safkan startta kalmaz ise kendini gösterecektir. Ş. KAPUCU ile sürekli startta oturmalar, geç çıkmalar vs… Şimdi M. AVŞAR ile bakalım nasıl bir yarış sergileyecek, aldım bu safkanı ilk at olarak notumu düştüm. Devam edelim… 2 – İÇİMSU koşunun favorisi yazsan bir dert, yazmasan bir dert alın bunu da ikinci at olarak yazalım kupona ne olur ne olmaz insafa gelip son ayakta favoriyi yediriverirler, sürpriz beklerken agf gelir geçer. Daha sonra 9 – EYLÜLDEGEL‘i sıraya aldım. Arkasından ADANA’da gezdi, gördü 2015’den 2017’nin bu zamanına kadar fink attı ve tuttu 4 – 5 yarış kazandı, hop kendisini ELAZIĞ’da buldu kim mi ? 11 – JEKFER ters attır, ona göre ekledik sıralamaya… 10 – HAYAT NUR , 5 – TEKFORDUNGÜLÜ ve 8 – ADALETKAYA‘yı yazdık mı yeter heralde daha ne yazacağız. Bunun da dışına çıkarsa zaten biz bulamayız.

5 TEMMUZ 2017 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 6 – 9 – 8 – 3 // 5 – 2

2.AYAK: 16 – 5 – 7 – 12 – 15

3.AYAK: 10 – 4 – 6 – 2

4.AYAK: 1 – BEYHAK (BANKO)

5.AYAK6 – ÖZGÜREL (BANKO)

6.AYAK: 4 – SONSEVİNCEK // 2 – 9 – 11 – 10 – 5 – 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.