5 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI

5 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altilim.Net Sitesinin Tahminidir. İSTANBUL 5 Temmuz SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… At Yarışı Tahminleri

DİKKAT 29 HAZİRAN 2016 İSTANBUL Programı 5 TEMMUZ 2016’da yayınlanacaktır. Geçen hafta İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANINDA Gerçekleştirilen saldırıdan dolayı İPTAL olan İSTANBUL ve İSTANBUL koşuları 5 TEMMUZ 2016’da aynı program ile EKRANLARA GELECEKTİR. Bu yüzden 29 HAZİRAN 2016’da vermiş olduğumuz tahminler geçerli olup yine de sizlere anımsatma olsun diye aşağıda paylaşacağız..  Dilerseniz yine de kontrol edebilirsiniz ayrımsız şekilde sadece tarihlerini değiştirerek sizlere sunuyoruz… 29 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Sayın Yarışseverler dikkat etmeniz gereken bir diğer husus var. Yeni yeni türeyen siteler var bizlerin tahminlerini kendi tahminleri gibi yayınlıyorlar. Onları çok iyi biliyoruz, hepsinin hesabını kapatacağız… Gerekli yerlere şikayet edeceğiz… Unutmayın www.altilim.net TAHMİNLERİ HİÇ BİR YERDEN ALINARAK SİZLERE SUNULMUYOR… AMA BİZLERİN SİTESİNDEN KOPYALAYIP KENDİLERİNE ÜÇ BEŞ KİŞİ ÇEKMEYE Çalışan site sahipleri maalesef kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşeceklerdir… Bizim tahminlerimizi sitelerine ÜYE OLARAK göstermeye çalışan cehennem zebanilerini ortadan tek tek kaldıracağız. Bizlere değer veren tüm yarışseverleri bu durumlarla karşılaştıklarında lütfen tarafımıza yorumlardan uyarıda bulunmanızı isteriz. Çünkü bütün siteleri tek bir seferde ŞİKAYET EDECEĞİZ… İçerik çalmanın ne demek olduğunu o zaman anlayacaklardır. Bizler üyeliksiz, ücretsiz bir şekilde sizlere açık seçik yazıyoruz, çiziyoruz ama o kendini bilmezler bunları fırsat bilip kendi sitelerinde kendi tahminleriymiş gibi yayınladıklarında bir şey yaptıklarını sanıyorlar. Unuttukları bir şey var yıllardır internet ile içli dışlıyım ve bu durumlar da neler yapılacağını çok iyi biliyorum. Hiç bir zaman emeğimin çalınması ve başka yerlerde KAYNAK gösterilmeden yayınlanmasına RAZI GELECEK DEĞİLİM… Yapanların elleri kırılsın, kendileri cehennem olsun gitsinler. Başka söze gerek yok… Altılı Tahminleri – www.altilim.net


1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da günün ilk koşusunda 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesini izleyeceğiz. Bu koşu ile yedili ganyan oyunu başlayacaktır. 2400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede 6 – MERCANLI benim sizlere önerebileceğim yedili ayağı için banko bir isimdir. Hem uygun kilosu hem de bu mesafelerde etkili koşabilen bir safkandır.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da altılı ganyan oyunu 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile başlayacaktır. ALTILI’nın ilk ayağına MAIDEN koymaları yok mu yeminle oyundan soğutuyorlar yarışseverleri. Henüz yarış karakterleri belli değil çim koşmuş, kuma gelmiş… Onu da geçtim iyi jokeyler ile start alan safkanlar her daim şanslı olabiliyorlar. Bu yüzden ilk ayak HEPSİ diyerek geçilmesini öneriyorum… Küçük kupon yapacak yarışseverler için; 2 – EVANDROS ve 3 – GADDARA ikilisini değerlendirebilirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. Daha önceden de belirttiğim üzere SATIŞ koşularında önceliğimiz hep HANDİKAPI yüksek olan safkanlar olsun. Daha sonra favori , please , sürpriz doldurursunuz. Bu durumda; 16 – CANGÜZEL (59 handikap puanıyla) , 10 – WILD FLOWER (51 handikap puanıyla) , 7 – FAST WHISPER (48 handikap puanıyla) ve 11 – PANZEHİR (47 handikap puanıyla) öncelik tanıyacağım isimlerdir. Belki safkanların yarışları kötü olabilir ama SATIŞ koşularında genelde HANDİKAP puanı yüksek safkanların koşuyu kazandığını gözlemlemiş bulunmaktayım. Daha sonra koşunun favori ismi olan 4 – SHOWE BEGINS ve please ismi 9 – WARRIOR LADY yazılmadan kuponu yatırmak biraz riskli olur. 

4.KOŞU: “AT YARIŞI YAZARLARI DERNEĞİ KOŞUSU” ile 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu önemli koşuda; 2 – HARPUTLUNUN OĞLU alternatif banko olabilir. En ciddi rakibi 7 – DIAMOND FLAME hata kollayacak isimdir.

5.KOŞU: 4 Yaşlı Araplar KV-8 koşusu ile İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU’nda ÜÇLÜ GANYAN başlayacaktır. 1 – AĞRI KESİCİ ve 10 – GÖZYAŞI GECESİ ikilisinden birincilik bekliyorum. 3 – DESPOT uygun yol bulursa ciddi rakip olabilir.

6. KOŞU: İSTANBUL’da tabela ayağında 3 – GRAVESEND günün bankosu olarak değerlendirilebilir. 

7. KOŞU: 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek olan günün son yarışında 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. 10 – ŞELALE  günün bir diğer bankosu olacaktır.

5 Temmuz 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 3 // HEPSİ

2.AYAK: 16 – 10 – 7 – 11 // 4 – 9

3.AYAK: 2 – HARPUTLUNUN OĞLU // 7

4.AYAK: 1 – 10 // 3

5.AYAK: 3 – GRAVESEND (BANKO)

6.AYAK: 10 – ŞELALE  (BANKO)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

3 Yorum - "5 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
Osman ÖZBAY

1. AYAK : 5-1-3
2. AYAK : 4-13-11-9-10-7
3. AYAK : 7 – (DIAMOND FLAME)
4. AYAK : 10 – (GÖZYAŞI GECESİ)
5. AYAK : 3-5-9-7-6
6. AYAK : 10-12-1-8-6

sebahattin

Admin 3ayakta 1 koşmaz ( 4 ayakta 5.9 koşmaz ) ( 6ayakta 2.5.7.9 koşmaz yani senin tekin yarıştan çıktı 14 de hala ısrarlımısın ?