5 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

5 Şubat Çarşamba (05.02.2020) günü ikinci yarış yerinde seyredeceğimiz 7 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

5 Şubat 2020 İSTANBUL 11. Yarış gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı İngilizlerin 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-15 yarışı ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 3 – MAKARACI ÇOCUK , 5 – CROCHET (2 ile eküri) ve 6 – LONGSTAR birinciliğin güçlü adayları olup, kurgularda eşit şans verilmesi taraftarıyız.

 3. KOŞU : 4 Yaşlı 10 Arap atın 1300 metrelik kum pist üzerinde ki MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 3 – DEFNECİĞİM , 4 – GÜZEL TUTKU ve 5 – KÜÇÜKTUNCA öncelikli olarak kuponlara yazılacak safkanlar olup, geniş oyunlarda sürpriz için; 1 – ALAŞAH , 2 – AYGÖNÜL ve 8 – SARİDUZ‘u değerlendirebilirsiniz.

 4. KOŞU 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın katılacağı ŞARTLI-3/X yarışı ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – MOONRAKER , 3 – CAPTAIN ON THE SEA ve 6 – GÜVENİMSİN burada ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesini önereceğiz.

 5. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri KISA VADE-6 yarışı ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1 – ALİHAN , 7 – PROKOPİ ve 5 – MAGNUM OPUS arasında ki çekişme birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor.

 6. KOŞU İSTANBUL’da tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı 8 İngiliz atın katılacağı ŞARTLI-5/Dişi mücadeleyi izleyeceğiz. 1300 metrelik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; Koruduğu form durumu ile rakiplerinin yanında bir adım öne çıkan 1 – BLANCHARD‘ın etkili pilotu ile yine birinciliğe uzanmasını bekliyoruz.

 7. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1300 metrelik kum pist üzerinde ki günün bir diğer MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışı ile programın kapanış startı verilecektir. 1 – ARTE ve 6 – GÜVENİLİRSULTAN‘a burada eşit şans tanınmasını öneririz… 

5 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – 5 – 6
  2. AYAK: 3 – 4 – 5 // 1 – 2 – 8
  3. AYAK: 1 – 3 – 6
  4. AYAK: 1 – 7 – 5
  5. AYAK: 1 – BLANCHARD (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.