5 ŞUBAT 2018 ŞANLIURFA BAROSU KOŞUSU’NU SERSERİ KAZANDI

ŞANLIURFA BAROSU KOŞUSU’NDA SON SÖZÜ SERSERİ SÖYLEDİ…

5 Şubat 2018 Pazartesi günü ŞANLIURFA Hipodromu’nda düzenlenen programın en zevkli ve önemli mücadelesi ŞANLIURFA BAROSU KOŞUSU’nu (KV-7), Seydi AKYILDIRIM’ın sahibi olduğu SERSERİ (Bushranger – Aurora Lights /Fantastic Light) isimli safkan jokeyi Necmi ALTIN idaresinde birinciliğe uzanmayı başardı.

1400 metrelik kum pistte 16 İngiliz atının katıldığı yarışta; İkinciliği STAR OF ROCK (Bors-Kayabusesi/ Green Gönen) elde ederken, ORADINARIO (Unaccounted For-Karatutkum/ Bin Ajwaad) üçüncü, VICTORY CHARM (Victory Gallop-Cazibe Hanım/ Spectrum) da dördüncü olarak koşudan ayrıldı.

39.500 TL birincilik ikramiyesi olan koşuda, kazanan safkan SERSERİ için bitiriş derecesi 1.30.74 olurken, farklar 4 Boy – Uzak – 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı. SERSERİ elde etmiş olduğu bu birincilikle 25. startında 5. birinciliğine ulaşmış oldu.

Koşuyu kazanan atın sahibi adına antrenör Ergün Çetintürk’e ödülünü ve çiçeğini plaketini Şanlıurfa Barosu Başkanı Avukat Ahmet Tüysüz verdi.Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi Cihat Gürüz, Şanlıurfa Hipodrom Müdürü Mehmet Kazoğlu ile davetliler de katıldı.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!