5 OCAK 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

5 Ocak 2020 (05.01.2020) Pazar günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 3. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:00‘de ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesiyle Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; Start arası olsa da grubun üst sınıf ismi olarak öne çıkan ve galoplarında başarılı işler çıkarmış 2 – AKSAKALLI fotoyu önde geçmeye en müsait safkandır… Rakip ekleyecekler ise hiç riske girmeden eşit güçte gördüğümüz isimleri ayrımsız bir şekilde kuponlara yazarak yani HEPSİ diyerek rahat bir yarış seyredebilirler.

 2. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz atının katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki MAIDEN yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 8 – MEDZAMOR , 5 – DEMBE ve 6 – FOOL HARDY kuponlara ayrımsız yazılmasını önereceğimiz isimlerdir.

 3. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın start alacağı ŞARTLI-4 koşu ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Sevdiği pistte, uygun grubu bulan 3 – LOOK STAR günün ilk bankosu olarak değerlendirebileceğiniz isimdir.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı 4 Arap atının 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ÖZGÜN KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖ mücadelesiyle Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. Koruduğu formu ve etkili pilotuyla 2 – BİLDENHAN‘ın fotoyu önde geçmesini bekliyoruz.

 5. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların 2000 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5/DHÖ yarışıyla tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. Çalışmalarımızda 3 – ÖZERDİNÇ kazanmaya bir adım daha yakın gördüğümüz isimdir… Rakip ekleyecek yarışseverlerin; 2 – KIŞLALI ve 4 – VASEEM‘i kuponlarda ihmal etmemelerini öneririz.

 6. KOŞU 4 Yaşlı 11 Arap safkanın bir araya geleceği ŞİRİNYER Hipodromu’nda ki günün son startında; 1900 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadele ekranlara gelecektir. 4 – YİĞİTÖMER ve 2 – OVAKAYA ikilisinden birincilik beklediğimizi belirtmek isteriz. Yine de gözünüze takılan veya takip ettiğiniz safkanlar var ise muhakkak kuponlarda şans veriniz…

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

5 OCAK 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 2 – AKSAKALLI // HEPSİ
  2. AYAK: 8 – 5 – 6
  3. AYAK: 3 – LOOK STAR (BANKO)
  4. AYAK: 2 – BİLDENHAN (BANKO)
  5. AYAK: 3 – ÖZERDİNÇ // 2 – 4
  6. AYAK: 4 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.