5 OCAK 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

5 Ocak 2020 Pazar günü akşam yarışı olarak ekranlara gelecek Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda ki 6 koşulu altılı ganyan oyununda, at yarışı programının başlangıç startı 1. Koşu ile saat 18:30‘da verilecektir. 

5 OCAK 2020 (05.01.2020) ADANA 2. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-5 mücadelesiyle Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – DOWN TOWN ve 3 – SPARTACUS (5 ile eküri) ikilisi fotoyu önde geçmeye en müsait safkanlar olarak kuponlarda ayrımsız değerlendirilmesini öneririz.

 2. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-2/Dişi yarışı ise, Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadelede; Gördüğü yarışları ile daha iyi duruma gelen ve koruduğu formuyla önplana çıkan 2 – BERDAR‘ın günün ilk bankosu olarak kurgularda değerlendirilmesi taraftarıyız.

 3. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusuyla Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak yarışta; Koşularını beğendiğimiz 4 – KARA DUMAN küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir… Rakip yazarak geniş oyun yapacak yarışseverlerin; 5 – VALENTE ve 2 – CANKARDEŞLER‘i gözardı etmemesi gerekir.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı 5 İngiliz safkanın 1900 metrelik kum pistte ki KISA VADE-6 yarışıyla birlikte Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Hiç risk almadan eşit güçte ki isimlerin bir araya geldiği bu mücadelede HEPSİ denilmesini öneriyoruz.

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı 6 Arap atının start alacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-4/DHÖ koşusu, 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Grubun başarılı ismi olan 1 – BAY EMİR‘i günün bir diğer teki olarak kurgularda yazabileceğinizi belirtmek isteriz.

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların katılacağı ŞARTLI-3/DHÖW koşusuyla günün son startı verilecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 1 – TAŞERON , 7 – PERİLİ KAYA , 12 – ŞİMŞEĞİN YELİ ve 10 – BAHAR GÖZLÜM‘ün kazanması en muhtemel isimler olduklarını düşünüyoruz.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

5 OCAK 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 3
  2. AYAK: 2 – BERDAR (BANKO)
  3. AYAK: 4 – KARA DUMAN // 5 – 2
  4. AYAK: HEPSİ
  5. AYAK: 1 – BAY EMİR (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 7 – 12 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.