5 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

Bulunduğumuz tahminlerden faydalanan yarışseverlerin unutmaması gereken bir noktaya değinmek isterim. Bizler, sizler gibi bu camiada altılı oynayan vatandaşlarız. Sadece ince eleyip, sık dokuyoruz farkımız biraz bu olsa gerek. Amacımız, tüm paralı sitelere rağmen sizlere ÜCRETSİZ bir şekilde hizmet sunabilmek. Her tahminin tutma garantisi yok. Sizler sanıyormusunuz bu işi paraya döken kişilerin sürekli olarak ALTILI yakaladığını ve yakalattığını… Eğer öyle bir düşünceniz var ise emin olun beş kuruş kazanır, on kuruş borçlu çıkarsınız… Biz samimi ortamımızda kendi oynayacağımz oyunların şablonlarını, tahminlerini sizlere sunuyoruz. Tek temennimiz herkes kazansın. Ama öyle ama böyle… Verilen tahminler ile yola çıkarak kendi değerlendirmeniz sonucunda bir ALTILI KURGUSU çıkarmanızı istiyoruz.

KOCAELİ 5 OCAK 2016 SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Pisti yadırgamazsa 1 – ANGEL HORSE uzak ara kazanmasını bekliyorum. Lakin yadırgar ise devreye bu pist ve mesafede başarılı yarışlar koşan 2 – GRAND MONTANA girecektir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 – NİNOŞUN OĞLU koruduğu formu ile yarışın önde gelen isimlerindendir. Rakip olarak; 1 – ÇARKIRKAYA ciddi rakibi olacaktır ve 5 – ÖZÜMTATAR bu yarışta değişik bir koşu sergileyebilir dikkat edilmesi gereken bir safkan.

3. KOŞU: 6 – SANEM KIZ , 7 – SENİ SEVİYORUM ve 8 – ŞANSKÜPÜ arasındaki mücadeleye 1 – ADİTYAKIZI katılabilir.

4. KOŞU: Bomboş kilosu ile daha önceden ağır kilo olmasına rağmen rakiplerine 4 Boy fark atarak kazanan 2 – DAYI MEVLÜT günün bankosu olarak kuponlarda sığınılacak liman olacaktır.

5. KOŞU: 3 – KASHMIR , 5 – ÖZDORUK ve 7 – BAŞAKTAY arasından etkili sprint atan yarışı kazanacaktır.

6. KOŞU: 1 – PATATUKA benim burada ilk atım olacaktır. Rakip arayanlar; 5 – YURDAKAN yazabilirler.

7. KOŞU: 3 – KUTLUKHAN küçük kuponlarda tek yazılabilir. Y. NAZLI bir türlü birinciliğe kavuşamayan 6 – GURBETÇİLE (4 – 5 – 7 – 9 ile ekürü) jokey değiştirmemekte ısrarlı görünüyor. Bu kadar ekürü avantajı ile bu sefer de MAIDEN’dan çıkamaz ise diyecek bir şey yok… Ama ilk atım 3 – KUTLUKHAN olacaktır…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.