5 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM  ALTILISI

ADANA 5 OCAK 2016 programı şöyle; 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Bu yarışın 1 – KÜÇÜK DAYIM ve 6 – CEYLANPINAR arasında geçmesini bekliyorum.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – VİCTORY CHARM , 5 – BARDAM , 9 – PETEK DİSA ve 2 – STEP bu koşuda birinciliğin adaylarıdır.

3. KOŞU: 8 – LOKOMOTİF, 3 – BORDALI , 5 – İMPARATOR , 4 – ÇAKIRALP , 2 – AĞINLI yazılacak atlardır. Koşunun bombasını 11 – TUNAHANBEY’den bekliyorum.

4. KOŞU: 2 – ENDLESS bu gurubu geçer görüşündeyim tek yazılabilir. Sıralı ikili için 1 – CANLI HEDEF tutuyorum.

5. KOŞU: 6 – YILMABAŞAR ilk atım 2 – DERHADIR ve 3 – ENDER EFE sıkı rakipleridir.

6. KOŞU: Bu koşuda tıpkı ikinci koşudaki gibi ilk dört at yazılmalı bunlar sırasıyla 1 – BORANEFE , ekürilerden 6 – KAVAZAR (Ekürisi 10 – UNİVERSE) , 4 – SOUL STAR ve koşunun favorisi 8 – MİSAE.

7. KOŞU: Altılının son ayağında ilk atım 2 – SİLENT FORCE , 4 – AKAYLA , 3 – SİLVER SHOES , 1 – DARK MAGİC sırası bekliyorum. Koşunun bombasını ise sırasıyla 5 – HALTAN , 10 – PANABELLE , 11 – AYSELTAY adlı atlardan birinden bekliyorum.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.