5 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 5 OCAK 2016 yarış programında 7 koşu yer almaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – KÜÇÜK DAYIM ve 2 – ONNUMARA yedili ayağı için yeterli olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 9 – PETEK DİSA , 5 – BARDAM , 3 – VICTORY CHARM ve 2 – STEP bu ŞARTLI – 1 yarış için yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 2 – AĞINLI günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 2 – ENDLESS ve 5 – PİRİŞTİNELİ arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

5. KOŞU: 6 – YILMABAŞAR günün bankosu olacaktır. Lakin KARATAŞ yakmazsa milleti YILMABAŞAR kazanır. Eğer yakacağı tutarsa, 3 – ENDEREFE ve 2 – DERHADIR duruma müdahale etmekten çekinmezler.

6. KOŞU: 4 – SOUL STAR , 8 – MISAE , 1 – BORANEFE ve 6 – KAVAZAR (10 ile ekürü)

7. KOŞU: 3 – SILVER SHOES , 7 – KAR LEOPARI , 1 – DARK MAGIC , 2 – SILENT FORCE ve 8 – SEBOŞ bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.