5 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

5 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

5 NİSAN 2016 SALI günü ADANA Yeşiloba Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Adana at yarışı tahminlerimiz ile sizlere 5 Nisan Salı günü yapılacak olan program hakkında yorumlarımızı sunacağız. Sizler bu yorumları / şablonları değerlendirerek kendi kurgunuzu çıkarmanız her daim bizim sizlere önerimizdir. Çünkü; Hiç bir kimse bu at yarışı oyununda mükemmel değildir. Herkesin gözünden kaçan veya takibinde olmayan safkanlar bazen pat diye gelebilmektedir. Bu yüzden biz çalışmalarımızda çıkan safkanları sizlere sunuyoruz ki sizlerin oyunlarınıza birşeyler katabilelim diye. Yoksa burada verilen şablonların asla ama asla TUTMA GARANTİSİ yoktur. Biz müneccim değiliz, bizler de yarışseveriz. Bildiğimiz, çalıştığımız ve incelediğimiz her koşuyu detaylı şekilde süzgeçten geçirip sizlere burada yazıyoruz. Bunu ücretsiz olarak yapmamız da cabası. Asla sizlerden bir kuruş dahi maddi bir beklenti içerisinde değiliz. Sadece yararlı olabilmek adına bu siteyi kurduk bu site de tahmin veriyoruz. Amaç bu oyunun gelir kapısı yapılmasına karşı önlem almaktı ve bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bir çok paralı site google’da alt sayfalar da çıkarlarken biz üst sıralarda her daim dik duruşumuz ile  sizlere hizmet veriyoruz. Para ile oyunun satıldığı bir ortamda ücretsiz tahminlerimizle sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. İllaki bankolarımız geliyordur, ilk verdiğimiz safkanlar geliyordur. Amaç buradaki şablonun tutması değil verilen atların değerlendirilmesidir. Bizler belki altılı ganyan oyununu o günkü program da tutturamıyor olabiliriz ama sizlere verdiğimiz çoğu safkanın ganyanlı olarak veya favori olarak geldiğini de inkar etmeyiz, ettirmeyiz. Biz emek verip burada çalışmalarımızı mertçe sizlere aktarıyoruz, at saklamıyoruz veya bizim bildiğimizi sizlerden sakınmıyoruz. Bizi takip eden çoğu yarışsever bilir ki on liralık , on beş liralık şablonları bile çok nadir veriyoruz. Mümkün mertebe küçük şablonlar ile sizlere altılı yakalatmaya çalışıyoruz. Dileriz bu zorlu yolda daha iyi bir şekilde hizmet vermeye devam ederiz. Başarılar Dileriz…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Adana’da altılı ganyan oyunu 4 Yaşlı Arap atlarının MAIDEN mücadelesi ile başlıyor. 3 – NURHABER ve 4 – TRAKONYA öncelikli olarak önerdiğim safkanlardır. Daha sonra rakip olarak gördüğüm isimler ise; 8 – TUMBUL TUMBUL , 7 – NİGARIM ve 2 – ÇAĞLARBEYİ geniş kuponlar da değerlendirilebilir.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar HANDİKAP-17 mücadele de 2 – ATEŞ KRALLIĞI ilk safkan olarak gözükmektedir. Rakipleri ise; 10 – AĞASOYLU , 6 – AKLISELİM ve 3 – KATI SEMİH önerebileceğim isimlerdir. Sizlerinde tuttuğu safkanlar var ise mutlaka yazınız. Biliyorum biraz süpriz rakipler önerdim. Ama sistemde ve çalışmalarımda bu şekilde çıkmaktadır. Neden please isimleri önermiyor diye soranlarınızı duyuyor gibiyim. Benim çalışmamın haricinde hiç bir safkanı burada yazamam ama yazdıklarım dışında sizler ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Ama genel hatlarıyla ya favori ismin kazanacağı ya da süpriz safkanların kendilerini potoda bulabileceği bir koşu diyebilirim. Bu ayağı geniş tutmakta fayda var.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler Handikap-16 ile altılı ganyanın üçüncü ayağı başlayacaktır. Birbirine eşit güçte sayılabilecek safkanların bu mücadelesinde favorinin ikinci planda olduğunu düşünüyorum. Ama yine de güvenip şu atı yazın diyemeyeceğim. Gerçekten karışık bir koşu. Bu yüzden HAŞMET’in H’si diyorum… Dileyen küçültebilir bu ayağı. 

4. KOŞU: 4 – TURAP jokeyi tarafından iyi bir şekilde idare edilirse kazanmaması için hiçbir durum söz konusu değildir. Bence günün ilk bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler Şartlı-4 mücadele için aslında banko bir isim önerecektim. Lakin biraz inceleyince bu koşuda belki tatlı ganyan safkanların gelebileceğinin de sinyallerini aldım. (Tamamen kendi çalışmalarım doğrultusunda yanlış anlaşılmasın kimseden at falan öğrendiğimiz, sorduğumuz yok…) Burada 3 – MOBANGO normal şartlarda kazanmaya en yakın safkan. Rakip olarak ise; 4 – MONAVENTO ve 1 – KURTARDEDE bence kuponlar da yer almalıdır.

6. KOŞU: Adana’da son ayağa kadar sağ salim gelirsek 3 – ÖRÜMCEK ADAM , 5 – OTTOMAN SLAP , 7 – JAMAICA GIRL ve 1 – SAHARA SKY yazarak geçebiliriz diye düşünüyorum. Geniş kuponlara 4 – FORTE eklenebilir.

 

5 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 3 – 4 // 8 – 7 – 2

2.AYAK: 2 – ATEŞ KRALLIĞI // 10 – 6 – 3

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 4 – TURAP (BANKO)

5.AYAK: 3 – MOBANGO // 4 – 1

6.AYAK: 3 – 5 – 7 –  1 // 4

 

4
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

En Yeniler Eskiler
memet

Tsk ler katkılarından dolayi herkeze bolsans

aytug

Tesekkurler emegne saglik gecen 86lik bursayi denk getirdim sayende tesekkurler iyi aksamlar

Hüsnü Cinstaş

1. ayak = 1. 5 Numaralı Genç Funda, Ganyanı 80.35 …./// Aklıma gelmişken bir konuyu paylaşmak istiyorum… Bana göre; Doping cezaları Sahip , Antrenör ve Seyislere de Çok Şiddetli bir şekilde uygulanmalı ve en az 5 sene yarışlardan men cezası olmalıdır . Parayı basarsan yarışırsın cezası ceza değil, ödüldür. Mağdurların mağduriyeti giderilmedikçe Adalet yerine getirilmemiş olur…

serdar

Sevgili by hiko gecen altilimda yazmistim ama bu sefer olmadi senin şablondan alarak 4 ve 3 tek attim 2.ayak 2 10 ilk ayak ayni 3.Ayak H 6. Ayak 147 olmadi yine yine diyorum kardesim BÜYÜKSÜN…