5 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)

5 MAYIS 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İZMİR 5 Mayıs 2016 Perşembe günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Koşunun favorisi 2 – BAŞOĞUL’u başta tuttuğum bu yarışta rakip olarak bilhassa ekürinin daha az puanlısı olan 9 – TAŞIYAN (ek.3.ANADOLUASLANI) ve 7 – ONURLUCAN öneriyorum.

2. KOŞU: Dişilere ait bu maiden koşuda ilk 3 atı kesinlikle birlikte yazmak yerinde olur bunlar 8 – TROPICAL STORM. 7 – RAIL TRAP ve 11 – YAĞIZ KIZ koşuda sürpriz ihtimalinide göz önüne alarak 2 – BEAUTIFUL LIFE ve 3 – BLACK OF WESTPORT’uda fazla at yazacaklara önerebilirim.

3. KOŞU: Daha önceleri böyle koşuları 53 veya 56 kg: sıklet taşıyan favori atlar kazanmış olduğu için koşunun favorisi 2 – EYVAH UZUN MEHMET ve plasesi 1 – EKİNER ile birlikte bir kaç atada şans vermek gerekir buna uygun olarakta ben 7 – ERKMEN’i seçtim.

4. KOŞU:  2.SAADIN GÜCÜ ve 1.KRONOS yaptıkları koşulara göre en şanslı iki isim derece olarakta saadın gücü çok az farla önde gözüküyor fakat aradaki 4 kg. fark ve tay yarışı olduğu için ikisini birlikte yazmakta yarar görüyorum. Böyle koşularda çok sürpriz atlarında gelebildiğini söylemeliyim. Buna göre gurubun sonuncu ve tek dişi tayı olan  6 – ÇAYIRÇİMEN’de ganyan olursa hiç şaşırmam.

5. KOŞU: Elimdeki 5 veriye göre bu koşuyu hep plase atlar kazanmış ona istinaden ben 2 – RIDE HIGH’i alternatif banko olarak öneriyorum. Bu ata güvenemeyip at yazmak isteyenlere ilk olarak 8 – OLIVE KING’i şiddetle öneririm çünki bu mesafede iki atın yaptığı koşuda olive king burun farkıyla geçebilmiş rakibini. Koşunun az farkla favorisi 3 – AVOKADO ve uzun mesafeli koşularda daha başarılı olmasını beklediğim 1 – BABİ sürpriz şansı olan isimler.

6. KOŞU: Son yarışını ölçü almadığım  2 – DYMAXION’u banko olarak öneriyorum

5 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – (9/3) – 7

2.AYAK: 8 – 7 – 11 // 2 – 3

3.AYAK: 2 – 1 – 7

4.AYAK: 2 – 1 // 6

5.AYAK: 2 – RIDE HIGH (alternatif banko) // 8 // 3 – 1

6.AYAK: 2 – DYMAXION (banko)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz