5 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI

5 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI

5 MAYIS PERŞEMBE günü ANKARA’da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

5 Mayıs 2016 Perşembe gündüz yarışlarına ANKARA 75. Yıl Hipodromu ev sahipliği yapacaktır. Ankara yarışlarında yedi koşulu bir program ile karşı karşıyayız. Safkanların kalabalık olarak katıldığı bir yarış programında şansımızın her daim yanımızda olması gerektiğini hatırlatmak isterim. Az olsun, çok olsun, bizler burada olduğumuz müddetçe sizlere ufak tefek tüyolar veya şablonlar sunarak hem kendi kurgumuzu hem de küçük altılı yapmanın zevkini çıkarmaya devam edeceğiz. Altilim.net adresinin amacı hiç bir şekilde gelir kapısı olarak ziyaretçileri tarafından görülmeyen, ÜCRETSİZ bir şekilde giriş çıkışı olan. Hatta ücretsiz bir şekilde sizlerin tahminlerine bile yer verilebilen bir sitedir. Bazılarının unuttuğu nokta var, bizler burada sunduğumuz şablonlar karşılığında bir ÜCRET talep etmiyoruz, bir beklenti içerisinde değiliz. Biz ne sunuyorsak, kendimize de aynısını oynuyoruz. Ama gelir ama gelemez o ayrı bir konu. Biz yarışseveri seviyoruz, biz hiç bir zaman haksızın yanında değil. Yarışseverin beklentisi ney ise o karşılanmalıdır görüşündeyiz. Elimizden geldiğince her gün burada programlara yorumlar yazıyoruz. Sırf sizlerin küçük kupon yapabilmesi için. Şunu da belirtiyoruz bizlerin şablonları ufak, sizler at ekleyebilin diye. Yoksa burada çok büyük tahmin şablonlarını sunarız problem değil. Lakin bu kişiyi kandırmaya girer. Kendimizi kandırmaya girer… Biz böyle bir şeyi asla ve asla kendimizin onaylamadığı bir şeyi sizlere sunamayız… 5 MAYIS Perşembe günü ANKARA yarış tahminlerimize geçelim…

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Son koşusunda ANKARA’da 1400 mt.’lik Çim pist yarışını 1.23.96’lık derece ile bitiren 3 – HUNZACH DANCER ilk tuttuğum safkandır. Ciddi rakibi olarak gördüğüm isim ise bir önceki koşusunda beraber start aldığı 2 – THE YILDIZER olacaktır ki onunda bitiriş derecesi 1.24.01’dir. Bu iki safkanın eksik koşması halinde ise; 6 – MASCHERANO ve 8 – CLOATTRO koşunun favori ve please at konumundaki isimler olmakla birlikte devreye girebilirler. 9 – FAST WHISPER jokeyi U.TEMUR ile bu defa hafif kilosunu kullanabilirse koşunun süprizini yapabilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı ARAPLAR atlarının Handikap-16 mücadelesiyle Ankara’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. Burada ön planda tuttuğum iki safkan 1 – ARAPKIR ve 2 – AKLISELİM olacaktır. Rakipleri ise; 9 – HASOĞLU ve 10 – ANEMON FIVE olarak gözüküyor. Süpriz yapmaya müsait gördüğüm isimler ise; 12 – SERVANAĞA , 4 – ÖZMUTLU , 6 – ZÜLUMKAR , 13 – KUBATOĞLU ve 7 – GÜLFEM dikkat edilmelidir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler Handikap-16 mücadelesinde; 162 günlük aradan etkilenemez ise 4 – BIG FATHER‘dan güzel bir yarış bekliyorum. Lakin arası olduğu için rakiplerini de yazmak isterim. 5 – MELIORA ve 2 – ENRICOM öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Süprizi ise; 6 – SAHARA SKY , 3 – ASLANSTAR ve ANKARA’da kısa mesafeli çim pist yarışlarını beğendiğim 13 – HAWKER HUNTER değerlendirilmelidir görüşündeyim.

4. KOŞU: 4 – KAPTAN AMCA‘nın artık MAIDEN’dan çıkması gerektiğini düşünüyor ve bu koşuda banko olarak önermeyi tercihliyorum. Sizler tuttuğunuz isimleri yazabilirsiniz.

5. KOŞU: Maşallah bütün unutulan, arası olan atları bir koşuya yığmışlar… En az arası olan safkan 54 gün, en fazla arası olan safkan 545 gün ve bir de koşunun favorisi… Öncelik olarak bu koşuda kendi tuttuğunuz isimleri yazmanızı şiddetle öneririm. Çünkü; Arası olan safkanlar olduğu için her an herşey terse dönebilir. Benim görüşüm bu koşu için; 2 – RUDE BOY daha önceden de bu rakiplerini geride bırakarak yarışı kazanmasından ötürü arası da olsa yine formda gördüğüm bir isim ve ANKARA’da banko olarak önerimdir. Emin olun banko yazamayanlar burayı çok at ile geçecektir. Ben bunu sizlere bırakıyorum, sadece yazılması gereken safkanı öneriyorum.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar HANDİKAP-14 mücadelede; 14 – KORKMAZAĞA ve 1 – IHLARA BEYİ ön planda tuttuğum safkanlardır. 9 – DEMİRCENK ve 10 – ÇUVALDIZ rakiplerinin hatasını kollayacak diğer şanslı isimlerdir. 7 – YAVUZ HATUN ve 11 – IRKIM koşunun favori isimleri olarak kuponlarda bulunmalıdır.

7. KOŞU: Ankara’da günün son ayağına ise 8 – ARIM banko olarak yazılabilecek diğer bir isimdir. Dileyen yanına tuttuğu safkanları ekleyebilir. Şablonumu değerlendirirken sizlerin tuttuğu atları ekleyebilmesi için ufak tuttum. Şansınız bol olsun…

5 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 2 // 9 – 10 // 12 – 4 – 6 – 13 – 7
  2. AYAK: 4 // 5 – 2 // 6 – 3 – 13
  3. AYAK: 4 – KAPTAN AMCA (BANKO)
  4. AYAK: 2 – RUDE BOY (BANKO)
  5. AYAK: 14 – 1 // 9 – 10 // 7 – 11
  6. AYAK: 8 – ARIM (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "5 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Ahmet

Ağzınıza yüreğinize sağlık

wpDiscuz