5 MART 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda 5 Mart 2020 Perşembe (05.03.2020) günü ekranlara gelecek olan 6 koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır.

İzmir 28. Yarış günü için sizlere hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-14 mücadele ile İzmir’de Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 3 – ALAYBEY‘in bu pist ve mesafede başarılı bir sonuç elde edeceğini düşünüyoruz… Rakip olarak; 1 – HARD FLOOD gözardı edilmemesi gereken diğer şanslıdır…

 2. KOŞU : 4 Yaşlı 6 Arap atın start alacağı MAIDEN/DHÖ yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte seyredeceğimiz koşuda; Koruduğu formuyla 1 – ALİYAR‘ın kazanmasını bekliyoruz.

 3. KOŞU 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın 1400 metrelik kum pist üzerinde ki SATIŞ-2 koşusuyla Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. Bu tarz yarışlar genelde sürprize müsait olduğundan, risk alınmama taraftarıyız ve HEPSİ denilerek bu ayağı rahatça geçmeyi öngörüyoruz.

 4. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW koşusuyla birlikte Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – ATEŞADASI ve 3 – İRADELİYILDIZ fotoyu önde geçmeye en müsait isimlerdir. 2 – BAY UÇAN ise geniş oyunlarda değerlendirilebilecek diğer şanslıdır.

 5. KOŞU 4 ve Yukarı 6 Arap atın katılacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-5/DHÖW mücadele ise, 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Grubun başarılı ismi olarak önplana çıkan 1 – ALPTUĞHAN olumsuz bir durum yaşamadığı müddetçe birinciliğin güçlü adayı konumundadır… Eksik koşma ihtimaline karşı 2 – NİNOŞUN OĞLU‘nu yarışseverler geniş kurgulara ekleyebilirler.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16/Dişi koşusu ise, programın kapanış ayağını oluşturmaktadır. 1900 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; Ağır kilosuna rağmen, form durumunu beğendiğimiz 1 – JAK VJETAR küçük kuponlarda risk alınarak alternatif tek denenebilir… Rakip yazarak bu ayağı garantiye alacaklar ise; 3 – FRESH YOURSELF , 4 – JİNET ve 2 – OVER ALL gözardı etmesinler diyelim.

 

5 MART 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – ALAYBEY // 1
  2. AYAK: 1 – ALİYAR (BANKO)
  3. AYAK: HEPSİ (6 AT)
  4. AYAK: 1 – 3 // 2
  5. AYAK: 1 – ALPTUĞHAN // 2
  6. AYAK: 1 – JAK VJETAR // 3 – 4 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.