5 MART 2018 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA Hipodromu 5 MART 2018 PAZARTESİ, günü 7 koşu ile ekranlara gelecektir.

5 Mart 2018 Pazartesi ŞANLIURFA 19. Yarış Günün’de; YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu 1. Koşu ile saat 18:30’daALTILI GANYAN oyunu ise 2. Koşu saat 19:00’da başlayacaktır. Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesiyle URFA’da YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ekranlara gelecek mücadelede; 1 – ALTURBO , 9 – ZEHRAABLA , 3 – DİDİMA ve 4 – FELEKNAZ‘ın şanslı olduğunu düşünüyorum… 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap atların 1200 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5 yarışı ise ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 3 – TAKIL BERİ ters safkan olduğunu bildiğim halde yine de burada BANKO olarak önermek istediğim isimdir… Zaten URFA’nın sağı solu belli olmuyor o yüzden fazla da zorlamaya gerek yok. Gelirse gelir hesabı diyelim… Bir yarışı diğer yarışını tutmayan TAKIL BERİ’nin son mücadelesindeki ikinciliğini göz önünde bulunduraraktan BANKO öneriyorum, yanlış anlaşılmasın. Tuttuğunuz ve takip ettiğiniz safkanlar var ise muhakkak ekleyin yanına.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI 4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-17 koşuda; 2 – CALIFORNIA , 3 – ZEUS , 4 – ORANGE BLOSSOM , 6 – DELİ İMPARATOR ve 15 – ONUREFE kazanmasını beklediğim isimlerdir. 

4. KOŞU: 1700 metrelik kum pistte izleyeceğimiz 4 Yaşlı 12 Arap safkanın KISA VADE-6 mücadelesiyle DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – REBER bu mesafede etkili yarış çıkarabilecek ilk isimdir… En ciddi rakibinin ise 2 – İNANLIM olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: Programın ikinci MAIDEN yarışıyla ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 Yaşlı Arapların start alacağı 1200 metrelik kum pistte ki zorlu koşuda; 2 – BOLMATRA ve 5 – GÜZELSOY ikilisinden birincilik bekliyorum. 

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların katılacağı 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-5 mücadele ile tabela ayağı ekranlara gelecektir. Kazandığı yarış sonrası koruduğu formu ile 1 – SIVERDAYS (8 ile eküri) günün ikinci bankosu olarak önerimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 koşusunda ise, 1800 metrelik kum pistte 15 safkan start alacaktır. URFA yarış programının son ayağı olan bu mücadelede; Hem derece hem de etkili binicisiyle tekrar start alan 2 – AZADAĞA kazanmaya en yakın isim olarak duruyor… Küçük kuponlara alternatif tek olarak yazılabilecek isim AZADAĞA’yı değerlendirebilirsiniz. Rakip ekleyecekler; 6 – KAZAZEDE , 13 – DEDE ÖMER ve 9 – AKTEMUR‘u gözardı etmesinler.

5 MART 2018 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU: (at yarışı)

1. AYAK: 3 – TAKIL BERİ (BANKO)

2. AYAK: 2 – 3 – 4 – 6 – 15

3. AYAK: 3 – REBER // 2

4. AYAK: 2 – 5

5. AYAK: 1 – SIVERDAYS (BANKO)

6. AYAK: 2 – AZADAĞA // 6 – 13 – 9

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.