5 MART 2017 – ADANA ALTILISI

5 MART PAZAR gecesi ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 19:00’da başlayacaktır… Bol Şanslar Dilerim.

5 MART 2017 PAZAR ADANA’da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı “GALİP EKENLER KOŞUSU” ve “KARACAOĞLAN KOŞUSU” olacaktır. 5 MART 2017 (05.03.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile ADANA’da günün 3. programı için ilk start verilecektir… Malum PAZAR günü üç yarış birden yapıldı ve günün son programı da ADANA olacak… Seyir zevki yüksek bir program olduğunun kanısındayım. Bakalım neler bizleri bekliyor. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşu da aynı zamanda günün ganyanı olacak safkanı da bulmak bize düşüyor. 2 – BERRAGÜL , 7 – BİLBİLAN ve 5 – PAMUK NİNE kazanmaya en yakın isimler olarak duruyor. 1 – FÜLANE sık koşturulmaktan etkilenmeyeceğini düşünenler geniş kuponlara ekleyebilirler.

2. KOŞU: GALİP EKENLER KOŞUSU” 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı ADANA’da günün ilk önemli yarışı 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır. KV-8 mücadele olan bu koşuda; 6 – ROCKET MAN alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Tek rakibi olarak 5 – GLOIN görüyorum…

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 koşusu ile ADANA’da DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 2 – BURÇAKHAN ağır bir şekilde FAVORİ çıkacağını düşünüyorum hak etmiyor mu ediyor… Ama ben yine de sürpriz arayan dostlarıma 7 – ESMER EFE‘yi yazmalarını önereceğim…

4. KOŞU: KARACAOĞLAN KOŞUSU” günün ikinci önemli yarışı olarak ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı Arapların 1400 mt.’lik kum pistteki GR-3 koşusunda; Uzun start arasından sonra 1 – DENİZİM yine kalitesiyle piste çıkıyor ama 2 – KADHAN‘ı da es geçmemek lazım diye düşünüp bu ayağı bu ikili ile geçmek istiyorum.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile TABELA AYAĞI için start verilecektir. 1200 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – DOWN TOWN , 2 – BITCOIN , 3 – DOCTOR POL ve 5 – TRITON ayrımsız olarak kuponlara yazılmasını önereceğim isimlerdir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ile ADANA’da günün son startı verilecektir. 2000 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 10 – GALLOP TO WEST günün çatı safkanı olarak önerimdir.

5 MART 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 7 – 5 // 1

2. AYAK: 6 – ROCKET MAN // 5

3. AYAK: 2 – BURÇAKHAN // 7

4. AYAK: 1 – 2

5. AYAK: 1 – 2 – 3 – 5

6. AYAK: 10 – GALLOP TO WEST (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.