5 MART 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 5 Mart 2016 CUMARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

TJK küçük bir değişiklik yaptı. İSTANBUL yarışlarını geceye alırken ADANA yarışlarını gündüze aldı. Bu durumu yarışseverlere kendi sitesinden duyururken bizler de bir ekstra bilgi olarak sizlere aktarmış olalım.

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar Handikap 15 mücadelesinde sıralamam; 1 – GÜLEN EFE , 3 – YARIŞ RÜZGARI ve 5 – HAYATI CEDİD önerebileceğim isimlerdir.

2. KOŞU: Bu koşuda biraz tatlı süpriz bekliyorum bakalım nasıl bir sonuç alacağız. 4 – KUBATOĞLU ve 12 – DALLICALI ilk şans verdiğim safkanlardır. Daha sonra koşunun da favorisi ve pleasesi konumunda olan 2 – ARASHAN ve 10 – CENGO (11 ile eküri) kuponlara yazılmalıdır görüşündeyim.

3. KOŞU: 1 – PRINCE OF KRAKOW ve 3 – OĞLUM BERAT arasında geçebilecek bir yarış. Sanırım iki ismin dışına pek çıkacağa benzemiyor.

4. KOŞU: 4 – LOKOMOTİF son koşularında başarılı jokeyi ile kazandığı yarışlar sonrası formda olan bir isim olarak ön plana çıkıyor. Günün belki de riskli bankosu olacak ama yine de banko olarak önermek istiyorum. Dileyen rakip yazabilir. Zaten küçük şablonlar vermemizdeki amaç da bu yüzdendir. Herkes kendi kurgusuna birşeyler ekleyebilsin diye.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler HANDİKAP 16 olan bu koşuda her atın gelirinin olduğunu da hesaba katarak, çalışmalarım doğrultusunda çıkan isimler şunlardır; 10 – ZEMBİL , 2 – EZGİLİ ve 4 – JAKŞİ JİLKİ burada gelebilecek safkanlardır. Bu koşu türüne bağlı olarak genel de süpriz atların da geldiği gözlemledim. Süpriz arayanlara önerebileceğim isimler ise; 1 – SEBOŞ , 6 – RAĞDA , 7 – KAR LEOPARI , 9 – HATTRICK , 5 – AL GINETTA , 13 – QUICK STEP ve 14 – APRIKOSE geniş kuponlar da değerlendirilebilir.

6. KOŞU: 1 – KARAESER küçük kuponlar da banko yazılabilir. Lakin en ciddi rakibi 4 – PİANO PİANO olacaktır.

 

5 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 3 – 5

2.AYAK: 4 – 12 // 2 – 10

3.AYAK: 1 – 3

4.AYAK: 4 – LOKOMOTİF (BANKO)

5.AYAK: 10 – 2 – 4 // 1 – 6 – 7 – 9 – 5 – 13 – 14

6.AYAK: 1 – KARAESER // 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.