5 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI

Cumartesi günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Adana'da Cumartesi günü gece yarışlarında 7 koşulu bir program bulunmaktadır. 5 KASIM 2016 Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin KV-6 koşusu ile YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. Üst üste kazandığı yarışları ile herkesin gözdesi haline gelen 3 – QUEEN MELİSA yine birinciliğin en güçlü adayı olarak duruyor. Rakip arayanlar ise; Son yarışında ardından ikincilik yapan 4 – BALKA bu defa belki rakibinn eksik koşmasını halinde fırsat kollayabilir diye düşünüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2000 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olan 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 yarışı ile ADANA'da Altılı Ganyan'ın ilk ayağı başlayacaktır. 6 – SHANDA çok önde tuttuğum bir isim. Daha sonra; 5 – SEA PEARL , 7 – MINT COPY ve 1 – FAST KHAN geniş kuponlara yazılmasını önereceğim diğer şanslı isimlerdir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak olan bu yarışta; 2 – DİRANŞAN , 11 – ESMER EFE ve 5 – ARASHAN öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlar olarak görüyorum. Sonraki aşama ise geniş kuponların es geçmemesi gereken; 7 – ÇAĞLARKAN , 8 – HAYAT NUR (4 ile eküri) , 1 – ÇAKIRCELEP ve 3 – BEYAZ ÖRTÜ hata kollayacak safkanlar olarak göz önünde bulundurulmalıdır. 

4. KOŞU: ŞARTLI-1 mücadele ile 2 Yaşlı İngiliz safkanları yarış hayatlarına merhaba diyecektir. Kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda öncelikle bütün safkanların ayaklarının düz basmasını temenni ederiz. Daha sonra kazanmaya yakın gördüğüm; 1 – BOGDANOVIC ve 3 – KOCA BABA ayrımsız olarak önereceğim isimlerdir. 

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 mücadelesinde ise uzun soluklu bir yarış ekranlara gelecektir. 2100 mt.'lik kum pistte birincilik mücadelesi verecek olan 10 İngiliz atının zorlu yarışını izleyeceğiz. Burada banko bir isim sunmak istiyorum. Biliyorum yarış zorlu ve çetin geçeceğe benziyor ama biraz hislerime biraz da safkana güvenerekten (favoride olsa) 7 – WAVE RUNNER rakiplerini geride bırakarak potoya uzanacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: Yine 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-4 koşuda; 4 – ASLANSTAR alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip eklemek isterseniz; 1 – FEYAZAN , 5 – HARD STONE ve 7 – TORUN CALLAS önerebileceğim isimlerdir. Sürpriz için ise; 6 – ONASSIS dikkat derim.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile ADANA'da günün son ayağı ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik çim pistte yapılacak koşuda; Son yarışını kazanarak pistten ayrılan 2 – BELA MİYA daha formda gireceği bu yarışta günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

5 KASIM 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – SHANDA // 5 – 7 – 1
  2. AYAK: 2 – 11 – 5 // 7 – 8 – 1 – 3
  3. AYAK: 1 – 3
  4. AYAK: 7 – WAVE RUNNER (BANKO)
  5. AYAK: 4 – ASLANSTAR // 1 – 5 – 7 // 6
  6. AYAK: 2 – BELA MİYA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.