5 HAZİRAN 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 5 Haziran 2017 Pazartesi günü 8 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 2. Koşu ile başlayacak olan YEDİLİ GANYAN oyunu saat 15:00’da ve 3. Koşu ile ALTILI GANYAN oyunu saat 15:30’da ekranlara gelecektir. Altilim.Net Yönetimi olarak Bol Şanslar Dilerim…

5 Haziran Pazartesi günü Bursa’da yapılacak olan 8 koşulu program bulunmaktadır. Günün önemli mücadelesi 7. Koşu’da ekranlara gelecek olan “ÇELİKER KOŞUSU” olacaktır. 5 HAZİRAN 2017 (05.06.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz günün ilk startında; 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ekranlara gelecektir. 8 – KILIÇHAN (10 ile eküri) öncelikli olarak değerlendirmenizi önereceğim isimdir. 6 – CANFATİHİM (7 ile eküri) ve 4 – BOĞAZLI hata kollayacak isimlerdir. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 yarışta; 1 – AŞIKBEY , 2 – KARAPANTER , 6 – SABRİNİN ATI , 3 – KARTALÖMER ve 7 – YILDIRIM ATEŞİ yeterli olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR):DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 Yaşlı Arap safkanların 1300 mt.’lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-16 koşuda; 5 – ÖZLENEN GÜL ve 2 – SULTANHAN‘ın arasında birincilik olacağını düşünüyorum… Rakip için; 1 – KOLAÇAN , 3 – HALİME HANIM ve 7 – DALGACI geniş kurgularda değerlendirilmelidir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağında; 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-14 mücadeleye; 1 – STORMBELL ve 7 – ÇÖLAN RÜZGARI ikilisi küçük kuponlarda ayrımsız olarak değerlendirilmelidir… 2 – YEŞİLMİŞİK , 3 – DOUBLE STEEL , 6 – WARRIOR LADY , 8 – MISS TURKEY ve 4 – QUICK STEP sürpriz olarak önerebileceğimiz isimlerdir.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç koşusunu izleyeceğiz. 7 – YENİŞARLI ve 3 – HACIVAT (6 ile eküri) ikilisinden birincilik bekliyorum. Lakin sürpriz için ise 1 – BİJAN gözardı edilmemesi gerekir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 yarışı ile BURSA’da 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1900 mt’lik kum pistte seyredeceğimiz bu yarışta; 4 – ESTERGON , 2 – BİRBEY HAN ve 5 – KUPALIM buranın sigortalı safkanları olarak düşünüyorum…

7. KOŞU: ÇELİKER KOŞUSU” ile günün önemli mücadelesi için start verilecektir. Altılı’nın tabela ayağını oluşturan bu yarışa; 4 ve Yukarı 8 Arap atı katılacaktır. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz KISA VADE-6 yarışta; Ankara’daki son yarışında verdiği mücadelede göze çarpan bir artısı olduğunu düşündüğüm 8 – TAŞÇI PEHLİVAN‘ın bu pist ve mesafede iyi bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Günün ilk bankosu olarak sizlere sunacağım TAŞÇI PEHLİVAN umarım bizleri yanıltmayacaktır. Ağır gruplarda start alan TAŞÇI PEHLİVAN buradaki uygun grupta başarıya ulaşacaktır.

8. KOŞU: Günün son MAIDEN koşusunda ise; 7 – ÖKSÜZBEY burada rahat bir yarış çıkaracağından günün bir diğer bankosu olacağını inanıyorum… Binici hatasına maruz kalmadığı müddetçe, kuponların en güvenilir teki olacaktır.

 5 HAZİRAN 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  5 – 2 // 1 – 3 – 7

 2.AYAK:  1 – 7 // 2 – 3 – 6 – 8 – 4

 3.AYAK:  7 – 3 // 1

 4.AYAK:  4 – 2 – 5

 5.AYAK:  8 – TAŞÇI PEHLİVAN (BANKO)

 6.AYAK:  7 – ÖKSÜZBEY (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.