5 EKİM 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

48. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 5 EKİM 2019 (05.10.2019) CUMARTESİ günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesiyle birlikte ŞİRİNYER Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 6 – KIZIM RAZİYE galopları ile dikkatleri üzerine çeken safkan konumunda olup risk alınarak burada banko olarak önereceğimiz isimdir. 

 4. KOŞU 3 ve Yukarı 12 İngiliz atının start alacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-5 yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 9 – WAIT FOR IT , 6 – POWER KING ve 1 – BAY DÖKER (7 ile eküri) bu grubun üzerinde gördüğümüz kaliteli isimler olmalarından ötürü kuponlarda ayrımsız yazılması taraftarıyız. 

 5. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı 1400 metrelik çim pist üzerinde ki HANDİKAP-15 koşusu ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – GÜZELAT , 2 – HASANEFE , 3 – PARAMPARÇA ve 4 – AL UQSUR burada eşit şans verilmesi gereken safkanlardır. 

 6. KOŞU 3 Yaşlı 9 Arap safkanın 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri KISA VADE-6/DHÖW yarış ile Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. Son koşusu’nda bu pistte 1400 metrelik mesafede başarılı ikincilik elde eden 1 – TEKFORDTEVFİK aynı performansı sergilemesi durumunda kazanmaya en yakın isim olarak çalışmalarımızda gözükmektedir… Eksik koşma ihtimalini göz önünde bulunduran yarışseverlere; 2 – BABAMEDET , 4 – ULUBEYİ ve 3 – TUMBULAĞAM‘ı yazmalarını öneririz.

 7. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 1900 metrelik kum pist üzerinde ki KISA VADE-8/DHÖW yarışını seyredeceğiz. 4 ve Yukarı 10 Arap atının start alacağı bu koşuda; 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR , 2 – KIZILHAN , 3 – ÇALTEPE , 4 – KAFADAR , 5 – ÖZERDİNÇ ve 6 – VANLIMAHO‘yu yazıp bu ayağı rahatça geçebilmeyi hedeflemekteyiz… 

 8. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW koşusuyla birlikte Altılı’nın son ayağı ekranlara gelecektir. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; İçlerinde en formda gördüğümüz 5 – MANİLYA‘yı günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğiz… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

5 EKİM 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 6 – KIZIM RAZİYE (BANKO)
  2. AYAK: 9 – 6 – 1
  3. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4
  4. AYAK: 1 – TEKFORDTEVFİK // 2 – 4 – 3
  5. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6
  6. AYAK: 5 – MANİLYA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.