5 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 18:30'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

5 Ekim Pazar gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı; 6. Koşu'da "A.HÜCUM TULGAR KOŞUSUolacaktır. 5 Ekim 2016 (05.10.2016) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 1. ÜÇLÜ GANYAN'ın başlayacağı bu yarışta; 7 – KATSUYA ve 6 – ALLSHANTI ikilisi bence kazanmaya en yakın safkanlardır. Bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan bu ikili önceki yarışlarında da başarı elde ettiklerinden yanlarına ben rakip önermiyorum. Ama sizlerin tuttuğu safkanlar var ise ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2200 mt.'lik kum pistte 3 Yaşlı İngilizlerin start alacağı bu koşu ile YEDİLİ GANYAN başlayacaktır. HANDİKAP-16 mücadele olan bu yarışta; 4 – KUBANGO ve 5 – SATEN birer adım önde olan safkanlardır. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-17 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte yapılacak olan yarışta; 2 – RÜZGARIN RUHU , 5 – TEMİZKAAN , 6 – GEZEGEN ve 1 – FİLOZOF TAY kuponlarınıza ayrımsız olarak önereceğim isimlerdir.

4. KOŞU: BEŞLİ GANYAN ayağı SATIŞ koşusu ile başlayacaktır. 1900 mt.'lik çim pistte start alacak olan onbir 4 Yaşlı Arap safkanı birincilik için mücadele verecektir… 2 – ERAYHAN bu zorlu koşuda kazanmaya en yakın gördüğüm isim olup günün ilk bankosu olarak değerlendirilmelidir.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN'dan çıkmak için uğraştıkları bir yarış ile karşı karşıyayız… 10 – AMERICAN BILLION , 9 – VICTORY FLIGHT , 1 – BE KES ve 6 – SİNEPS yazılarak sağlama alınabilecek bir koşu… Yine de sıralamadan güvendiğiniz safkan veya safkanlar var ise az atla geçmeyi tercih edebilirsiniz. Ya da tam tersi MAIDEN koşudur diye at ekleyebilirsiniz.

6. KOŞU: Günün önemli yarışına olan A.HÜCUM TULGAR KOŞUSU'na geldiğimizde ise; 3 ve Yukarı İngiliz atların katılımıyla gerçekleştirilecek KV-8 mücadeleyi izleyeceğiz. 1600 mt.'lik çim pistte yapılacak koşuda; 6 – SERSERİ yine burada ilk tuttuğum safkan olup, küçük kuponlarda riske edilerek tek yazılabilecek bir isim. Lakin en ciddi rakibinin de 4 – KULOĞLU olduğu belli… Peki olduda bu ikili birbirini yemeye kalkıştı diyelim ne olacak? Devreye girebilecek isimler; 1 – MAKTAYMAN ve 7 – RADYOCU olarak gözlemliyorum…

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 mücadelesinde; Son yarışını rahat bir şekilde kazanan 7 – PALA DAYI günün bir diğer bankosu olarak tuttuğum safkandır.

8. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların KV-6 koşusu 1300 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. Bu koşu ile İSTANBUL'da günün son startıda verilmiş olacaktır. 5 – DİŞİ KURT ve 10 – KINALI KUZU öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimler olup, 3 – BİRKASIM , 1 – BEYAZ KULE ve 2 – BERİLSU hata kollayacak safkanlar olduğunu belirtelim…

5 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 2 – 5 – 6 – 1

2. AYAK: 2 – ERAYHAN (BANKO)

3. AYAK: 10 – 9 – 1 – 6

4. AYAK: 6 – SERSERİ // 4 // 1 – 7

5. AYAK: 7 – PALA DAYI (BANKO)

6. AYAK: 5 – 10 // 3 – 1 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.