5 ARALIK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

5 Aralık 2017 SALI günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromu’nda 7 Koşulu gündüz yarış programı ekranlara gelecektir. YEDİLİ GANYAN Oyunu 1. Koşu saat 14:30’daALTILI GANYAN Oyunu ise 2. Koşu ile saat 15:00’da başlamaktadır. 

5 Aralık Salı 7 koşulu yarış programına KOCAELİ KARTEPE HİPODROMU ev sahipliği yapacaktır. 5 Aralık 2017 (05.12.2017) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesiyle başlayacak olan YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu; 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. Kilo dezavantajı var gibi gözükse de uygun grupta 1 – AMERICAN BILLION diyorum. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR. 3 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 mücadele ile KOCAELİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 6 – CANYOLDAŞ ve 8 – UÇANBİLGİN (9 ile eküri) ikilisi burada kazanmasını beklediğim isimlerdir. Geniş kuponlara 2 – MÜCİZEKAYA ve 5 – EMİRSOY eklenmesini önereceğim diğer şanslılardır.

3. KOŞU: 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın 1900 metrelik kum pistte katılacakları ŞARTLI-5 yarış ise; BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç mücadelesini ekranlara getirecektir. 2 – ALTIN AKAR burada günün ilk bankosu olarak küçük kuponlarda değerlendirebileceğini düşünüyorum… Tek rakip olarak son koşusunu beğendiğim ve buradaki çoğu safkanı geride bırakan 9 – MÜFETTİŞ geniş kuponlara eklenmesini önereceğim bir diğer şanslı isimdir.

4. KOŞU: 1400 metrelik kum pistte üzerinde izleyeceğimiz MAIDEN yarışa; 2 Yaşlı 10 İngiliz atı katılacaktır. Günün zorlu koşularından biri olan bu ayakta; Riskli de olsa, galobunda ki kıpırdanmayı yarışa yansıtması halinde 6 – GREEN DUCHESS kazanmasını bekliyoruz.. Bu ayağı sağlama almak isteyenler ise; 7 – KRANJSKA GORA (10 ile eküri) , 9 – SUNLIGHT MELODY , 8 – MY HOPE , 3 – EMERALD GREEN ve 5 – GRAY GIRL sıralaması değerlendirebilir.

5. KOŞU: 1500 metrelik kum pistte seyredeceğimiz KISA VADE-6 koşu ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. Ekranlara gelecek 3 ve Yukarı İngilizlerin birincilik çekişmesinde; 4 – SUHARRY bu defa daha hazır gireceği yarıştan birincilikle ayrılmasını beklediğim isimdir… Küçük kuponlara alternatif tek olarak yazılırken, geniş kuponların; 1 – CHICAGO , 6 – YILMAZHAN ve 2 – CLARK KENT‘i eklemesini öneririm.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1200 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadele ile tabela ayağı için start verilecektir. Son yarışında nefesi yetmemesinden ötürü tabeladan üçüncü olarak ayrılan 3 – FENERLİCAN bu defa kısa mesafede startla birlikte aldığı birinciliğini, fotoya kadar götürecektir… Günün bankosu olarak önerimdir…

7. KOŞU: Programın son koşusu günün bir diğer MAIDEN ayağını oluşturacaktır. 5 – LADY CROCUS ve 6 – MAGICAL DREAM kazanmaya yakın gördüğümüz isimlerdir… Rakipleri ise; 8 – NURELLA , 9 – SO EMOTIONAL ve 3 – ESMER olarak değerlendirilebilir.

5 ARALIK 2017 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU  Kocaeli banko yarış tahmini

1.AYAK:  6 – 8 (9 ile eküri) // 2 – 5

2.AYAK:  2 – ALTIN AKAR // 9

3.AYAK:  6 – GREEN DUCHESS // 7 – 9 – 8 – 3 – 5

4.AYAK:  4 – SUHARRY // 1 – 6 – 2

5.AYAK:  3 – FENERLİCAN (BANKO)

6.AYAK:  5 – 6 // 8 – 9 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.