5 ARALIK 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 5 ARALIK 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

5 Aralık Pazartesi Bursa'da 7 koşulu bir program izleyeceğiz. Günün önemli yarışı ise; 5. Koşu'da; "KİLİTBAHİR KOŞUSU" olacaktır. 5 ARALIK 2016 (05.12.2016) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Haftabaşı İZMİR programı ile gözümüzü açıyoruz… Saatler 14:00'ü gösterdiğinde YEDİLİ GANYAN koşusu başlayacaktır. 2 Yaşlı İngiliz safkanların start alacağı MAIDEN yarışta; Son koşusundaki performansını tekrarlaması halinde birinciliğe uzanmasını beklediğim 5 – WINALOT tek olarak önerebileceğim safkandır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu yarış ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi ile altılının ilk ayağı için start verilecektir. 5 – BULLET PROOF ve 7 – DİDİ KOÇİ çekişmesi bence birinciyi belirleyecek gibi… Son koşularını kazanan 8 – EL MIRADOR ise en yakın takipçi olup hata afffetmeyecek bir safkandır. 3 – HAŞMET ve 4 – SADIK AĞA sürpriz için kuponlara eklenebilir düşüncesindeyim.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 yarışı ise 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağı olan bu yarışta; 10 – ALANGU geçen gün yarıştan ikincilik ile ayrılmıştı. 1900 mt.'lik koşuda sprinte biraz geç kaldı sanırım. Şimdi M. GÜNDÜZELİ ile mesafenin 100 mt. daha uzaması lehine bir sonuç vereceğinden günün ilk banko safkanı olarak öneriyorum. Tabiki bazı jokey arkadaşlar, safkan favori konumunda olunca heyecan mı yapıyorlar ne getiremedikleri durumlarda oluyor. Burada o sıkıntıyı umarım yaşamayız. Genelde M. GÜNDÜZELİ'de ne zaman nerede hangi atı getirebileceğini zor kestirebildiğim jokeylerden bir tanesi. Ama neresinden bakarsam bakayım yanına rakip bulup yazamadım. Sizlerin gözüne çarpan safkanlar var ise muhakkak ekleyin derim. Sonuç itibariyle öncelik kendi kurgunuzdadır, unutmayın.

4. KOŞU: DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… Geldik yarışseverin ters köşeye yatırıldığı GÜNÜN GANYANI koşusuna… 1300 mt.'lik kum pistte yapılacak olan 4 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesinde; HEPSİ diyerek, sinir bozmak istemiyorum… Şimdi gideceğiz iki at ile geçeceğiz sürpriz getirecekler, tam oyunun ortasında uğraş dur… Kapatalım kafamız rahat etsinde onlar isterse favori getirsinler… Tam altılının göbeğinde riske girmek istemiyorum. Zaten denk güçte safkanların buluştuğu bir yarış, nasipte ne varsa onu yakalarız.

5. KOŞU: KİLİTBAHİR KOŞUSU günün önemli yarışı olup 1400 mt.'lik kum pistte 4 ve Yukarı Arapların katılımı ile gerçekleştirilecektir. KV-7 olan bu mücadelede; 26 yarışta 16 defa birinci getirmeyi başaran K. TOKAÇOĞLU birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini beklediğim 6 – EMBİR HAN'ı burada günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum… Rakiplerini sevdiği pistte geride bırakıp rahat bir şekilde potoya gireceğini düşündüğüm EMBİR HAN, jokeyiyle olan uyumundan bahsetmeye bile gerek duymadığım bir isimdir. 

6. KOŞU: BURSA'da günün bir diğer MAIDEN koşusunda; Bir önceki MAIDEN'da WINALOT'dan bahsettik ve hatta yedili ayağı için tek verdik… Geçen ki yarışta onun hemen arkasından gelerek üçüncü olan 6 – KOBATER ise burada günün bankosu olmayı hakediyor. Formu ile diğer rakiplerinden bir adım önde tuttuğum KOBATER'i kuponlarınıza tek yazabilir veya tuttuğunuz atları ekleyerek geniş kupon yapabilirsiniz.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-17 yarışı 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. ANKARA'da kazandığı yarışlar sonrası BURSA'da yaptığı galoplar ile pek zorlanmadan birinciliği yine alacak olan 6 – BABAMENDUH sizlere bir diğer banko olarak çıkardığım isimdir… 4 BANKOLU BURSA şablonu çıkardık. Hem cazip oluşu hem de sizlerin rahatça at ekleyebileceği şablon oldu… Tabiki 4 BANKO'nun 4'üde gelmez belki ama sizler bu tabloyu kendi kurgunuza uygularsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bana biraz gibi geldi BURSA ama bilmiyorum, ters yarışlarda çıkabilir. BANKO'lar gelir fazla para vermeyedebilir… Dikkat etmekte fayda var.

5 ARALIK 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5 – 7 // 8 // 3 – 4

2.AYAK: 10 – ALANGU (BANKO)

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 6 – EMBİR HAN (BANKO)

5.AYAK: 6 – KOBATER (BANKO)

6.AYAK: 6 – BABAMENDUH (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.