Loading...

5 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

5 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

5 Aralık 2015 CUMARTESİ BURSA At Yarışı 7 Koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. Koşu ile başlangıç saati: 13:00, ALTILI Ganyan 2. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BURSA programında kendi tuttuğunuz atları bizlerin tahminleri birleştirerek kuponlarınızı yatırmanızı öneririz. Cumartesi Bursa programında herkese bol şanslar dileriz.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN / PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): Yedili Ganyan ve Yedili Pleasenin başlangıç koşusunda; 1 – BALIKESİRLİ ve 2 – BAHTIŞAHANE ikilisinden birinci belli olacaktır. En ufak hata da 3 – DURMAKIZ’ın devreye girecektir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR):  1 – BUNGEE JUMPER kalitesiyle burada ilk önereceğimiz at olacaktır. En ciddi rakibi 7 – GALLOPING WISDAM. Bu iki atın mücadelesine 6 – VICTORY STAR katılmaya çalışacaktır.

3. KOŞU: 8 – FINE HONOR günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler MAIDEN koşudaki sıralamamız şöyledir; 8 – SHINING DANCER , 7 – SCARF , 1 – CANAN HALA , 2 – DREAM LINE (4 ile ekürü)

5. KOŞU: Denk güçteki atların buluşma noktası diyebiliriz. Ön plana çıkan safkanlar şunlar; 6 – ŞENGEZER , 4 – KIRBAÇ koşu içindeki safkanlardan en iyi galoba sahip iki isim. Bu iki atın dışında at yazmak isteyenlere; 2 – NİNOŞUN OĞLU ve 5 – NUREYŞAN önerebilirim.

6. KOŞU: 7 – MI VIDA günün bir diğer bankosu olmayı hakediyor. 

7. KOŞU: Bursada günün son koşusu MAIDEN mücadelede sıralamam şu şekilde olacaktır; Başta, 6 – KRALİÇE HERA , 7 – LADY HUNTERS olmak üzere daha sonraki eklenecek atlar; 5 – ILARIA , 8 – MISS ESKİŞEHİR , 9 – NİGOŞUM.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.