5 AĞUSTOS 2018 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

51. Yarış günü olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda, 5 Ağustos 2018 (05.08.2018) PAZAR günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır…

Günün önemli mücadelelei; 3. Koşu’da “GÖZ NURUNU KORUMA VAKFI KOŞUSU” ve 5. Koşu’da “MİMAR SİNAN KOŞUSU” olacaktır…

İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÖZ NURUNU KORUMA VAKFI KOŞUSU KISA VADE-22/DHÖ mücadeleye; 4 ve Yukarı 8 Arap atı katılacaktır. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; 4 – HERGELE ve 6 – YEŞİL YOL ikilisi öncelikli olarak kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Rakip 5 – KARAYAMA geniş kuponlarda değerlendirilebilir. 

 4. KOŞU GÜNÜN GANYANI 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW koşusuyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik çim pistte yapılacak mücadelede; Son yarışını beğendiğim 7 – BAHATTİN bu defa uygun kilosu ile güçlü rakipleri yanında şans bulabileceğini düşündüğüm ilk isimdir… Geniş kupon yapacaklar; 1 – KRALDOĞU , 2 – MELİHEFE , 4 – ÇELİKŞAH ve 3 – BARTU‘yu gözardı etmesinler derim.

 5. KOŞU MİMAR SİNAN KOŞUSU AÇIK G-3 yarışta; 3 Yaşlı 7 İngiliz atı start alacaktır. 2200 metrelik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; Son yarışında buradaki rakiplerini geride bırakarak HEP BERABER’in arkasında güzel bir ikincilik elde eden 1 – DISTANT SHINING küçük kuponlara alternatif tek olarak önereceğim safkandır. Hele ki birde Ahmet ÇELİK ile start alıyor ki… Çok şanslı durumda… Yine de at ekleyecekler; 6 – SHARPA , 7 – VANCOUVER ve 3 – KATMA DEĞER‘e kuponlarında yer verebilirler.

 6. KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; Form durumu açısından 4 – ENJOY günün bankosu olarak seçeceğim isimdir.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı Arap atların 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW yarışı ise, tabela ayağını oluşturacaktır. 1 – KAZDAĞI ve 3 – THOR ikilisinden birincilik bekliyorum… Bu ikilinin eksik koşması halinde ise; 2 – ŞAHİN TEPESİ adından söz ettirebilecek en ciddi rakiptir.

 8. KOŞU : 3 ve Yukarı 10 İngiliz safkanın 2100 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadele ile programın son koşusu’nu seyredeceğiz… 6 – MASAI MARA yine burada en şanslı gördüğüm isimdir… Rakipleri 2 – JAMES BOND , 7 – MY BABOŞ , 4 – GOYCOCHEA ve 3 – REKOR geniş kurgularda değerlendirilebilir.

5 AĞUSTOS 2018 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 4 – 6 // 5
  2. AYAK: 7 – BAHATTİN // 1 – 2 – 4 – 3
  3. AYAK: 1 – DISTANT SHINING // 6 – 7 – 3
  4. AYAK: 4 – ENJOY (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 3 // 2
  6. AYAK: 6 – MASAI MARA // 2 – 7 – 4 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.