5 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altılı Tahminleri İSTANBUL 5 Ağustos Cuma günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA gündüz yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları şu şekildedir; 1. Koşu’da; “OSMAN T. ATAKOL KOŞUSU” ve 6. Koşu’da; “M. HALİM CELALOĞLU KOŞUSU olmak üzere iki tanedir. 5 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-7 mücadelesi ile İSTANBUL’da 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2 – WIRETOP ve 4 -YİĞİTER bu boş koşuda öncelik vereceğim safkanlardır.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile YEDİLİ ganyan oyunu için start verilecektir. 1400 mt.’lik çim pistte ekranlara gelecek olan bu koşuda; Şimdi HALİS KARATAŞ’ın bindiği atı tek vereceğim diyeceksiniz ki önceki gün İSTANBUL’da KARAHEVES’i bile getiremeyen jokeye nasıl güvenip tek atacağız. SONUNA KADAR HAKLISINIZ… Ne deseniz sizlere katılırım… Yani anormal durumlar söz konusu geçilmeyecek at yoktur ama gelmesi muhtemel atta yarışı en sonda izleyip daha sonra ikinciliğe getirilip yarışseveri üzmek de OLMAZ… Yani işin özü HALİS Bey’in günü gününü tutmamaktadır. Bu kadar açık ve net… Bir bakıyorsunuz arka arkaya getiriyor, bir bakıyorsun yarış almadan ikinciliklerle kapatıyor günü… Kimse altını üstünü kurcalamasın iki, iki daha dört eder arkadaş. Demek ki bundan sonra güvenip tek verirken jokeyleri de ön planda tutacağız. Lafı gene çok uzattım farkındayım… Gelelim İSTANBUL’a Yedili Ayağına öncelikli olarak 3 – TOMS aksilik olmadığı müddetçe yarışı kazanmaya en yakın aday… AMA BANKO OLARAK VEREMEDİĞİMİ Yukarıda sebepleriyle anlattım. Yine de siz bilirsiniz. En ciddi rakibinin 2 – UNCLE olacağının da altını çizmek isterim.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): VELİEFENDİ Hipodromunda ALTILI GANYAN heyecanı 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile başlayacaktır. 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – BABA ATLI , 2 – KIZILHAN ve 1 – BAŞMİMAR öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkanlardır. 3 – ZEUS sürprizcilere önerebileceğim isimdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi 2000 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. Bu koşu ile İSTANBUL’da BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 4 – ALKANHAN ve 1 – REDENTOR ikilisi bu ayak için yeterli görünüyor. 

5. KOŞU: 1200 mt.’lik kum pistte yarış hayatlarına başlayacak olan sekiz 3 Yaşlı Arap atının ŞARTLI-1 mücadelesinde; 8 – YÜKSEK UÇUŞ , 2 – GÜLENYÜZ , 3 – SERDENGEÇER ve 6 – YEŞİL YOL yazarak sağlama almak gerekir.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların KV-7 mücadelesinde; 4 – NALAN SULTAN‘ın kazanmasını bekliyorum ve günün ilk bankosu olarak sizlere sunmak istiyorum. Dilerseniz tuttuğunuz safkanları yanına yazabilirsiniz. Ama ben galobunu beğendiğim için ilk kum yarışını başarılı bir şekilde kazanacağını düşünüyorum.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-14 mücadelesi 2000 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. TABELA Ayağında gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – GÖZDE GELİN , 2 – GÜRMANAĞA ve 6 – POWERKING ayrımsız olarak değerlendirilmesi gereken safkanlardır. 

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 koşusu ile İSTANBUL’da günü sonlandırmış olacağız. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; Bu tür mesafeler de takip ettiğim 9 – ÖZÜMTATAR‘ı öncelikli olarak kupona yazmanızı önereceğim. Çünkü; Ağır gruplar da tabela içlerinde yer almış olması burada kendisinin şansını biraz daha artırıyor. Rakip olarak; 5 – HASAN ABİ son yarışında etkili jokeyi ile ikincilik elde etmişti. Şimdi 1 – 2 kg.’lık fark ile daha rahat bir yarış seyrettirebilir bizlere… Sürpriz için 7 – TURBOJET (8 ile eküri) değerlendirilebilir.

5 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 4 – 2 – 1 // 3

2. AYAK: 4 – 1

3. AYAK: 8 – 2 – 3 – 6

4. AYAK: 4 – NALAN SULTAN (BANKO)

5. AYAK: 1 – 2 – 6

6. AYAK: 9 – ÖZÜMTATAR //// 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.