4 Temmuz 2020 başkent Ankara’dan herkese merhabalar. Bugün Ankara‘da 11 koşuluk bir yarış programı var.

Birinci altılı ganyan 2. koşu ile birlikte 13:30’da başlayacak.

İkinci altılı ganyan 6.koşu ile birlikte 15:30’da ekranlara gelecek.

1.KOŞU 

Başkent Ankara’da ilk startta göz dolduran isimlerden (4)DİYAPİRİM ve (2)AYZA HANIM ön plana çıkan isimler. Kocakaya ile start alacak (3)CEYDA HATUN‘u tekrar bir görmek istiyorum. (1)AHMEDİN KIZI ve son olarak Ayabakan tayı ekürilerden (7)HÜNNAP başlangıç ayağındaki son safkanımdır.

2. KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

21 gün önce start alan (11)WIND GIRL o yarıştan ikinci ayrılmıştı. Ancak şunu belirtmekte fayda var, o yarışta pist rekoru kırılmıştı. Dolayısıyla WIND GIRL’ün çok iyi koştuğuna inanıyorum. Bugün aynı jokeyiyle start alacak ve alternatif tek önerebilirim. Eksik koşması halinde (7)GÜLHATMİ ve (2)ARYALİVA devreye girebilecek kalitede isimlerdir. Yeri olanlar için ise Kaizbert yavruları (3)AŞKDEFTERİ ve (4)BENZİNCİ taylarını ilave edebilir.

3.KOŞU

(1)TUMBUL ÇİÇEĞİ isimli safkanın son çim startını ölçü almak istemiyorum. Bu mesafede çok daha iyi koşmasını bekliyorum. Dolayısıyla alternatif tek önererek ilk sırada tutuyorum. Pandemi sonrasında henüz start almayan (2)KÖÇEK son 4 startında 3 kez kazandığını hatırlatalım. Formda bir safkan ve bugün safkan kadar formda sezona giren Hışman Çizik idaresinde start alacak güçlü rakibi olur. Bir de şampiyon Ayabakan orjinli (3)TUANAHANIM‘ı yeri olanlar için önermek istiyorum.

4.KOŞU

Zor bir yarış. (1)İZBIRAKAN ve son startını geçtiğimiz hafta kazanan (2)LUMINESCENCE ön plana çıkıyor gibi görünse de (7)MISS ELENI‘nin kazanmaması için bir sebep göremiyorum. Kısaya daha yatkın olsa da (3)KISAS BEYİ de şanslı isimdir.

5.KOŞU 

Şampiyonun oğlu (3)BAŞAR babasının izinden gidiyor. Yarışlarını çok beğeniyorum. Bugün de Halis Karataş idaresinde 1600 çimde start alacak. AŞKABAT ve WANPİR gibi güçlü rakipleri olmasına rağmen ben tek tutuyorum. (3)BAŞAR geçilmez.

6.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Formsuz bir dönem geçiriyor olsa da (8)NO WAY OUT bu grup için fazla bi at. Kazanması çok normal sonuç olur. Kocakaya ile start alıyor olması da güzel. Benim aktif gördüğüm en iyi jokeydir kendisi. Çok başarılı. Alternatif tek tutuyorum. Ancak safkanın formsuzluğundan ötürü son startını kazanan, dai jin yavrusu (1)ERBABAM‘ı rakibi olarak kollamak istiyorum.

7.KOŞU

İlk startında göz dolduran (2)AKAN PINAR öncelikli safkanım. Serdümen ile anneden kardeş (1)AK İREM ilk startında Özcan ile fotoyu bulabilir. İki safkanla geçiyorum. Yeri olanlar (11)SÖĞÜTLÜ (10)SANAFİR ve (5)DEĞİRMENALTILI ekleyebilir.

8.KOŞU

Güzel bir şartlı5 mücadele. İyi isimler var ve sürprize açık olduğuna inanıyorum. (4)BAŞPEHLİVAN çok formda bugün de kazanabilir. (1)MANİLYA aranın ardından iş yapabilir. (6)ADINI SEN KOY ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan bir isim olup gelmesi halinde şaşırmayacağım. (2)ALPTUĞHAN ve (7)YOLDAŞHAN güçlü rakipleri olur. (5)BOZTEPEBEYİ ve (8)YÜKSELİM‘i de ekleyip bu ayağı dolu geçiyorum.

9.KOŞU 

Hiç şüphesiz günün sonucu en heyecanla beklenen mücadelesi. 860.000 TL ödüllü TBMM Koşusu. Çok iyi isimler bugün piste çıkıyor. Yaşı genç ve yarış hayatına başladığı günden bu yana güçlü rakiplerini geçmeyi başaran (12)SÜRGÜNTAY‘ı ben ilk sırada tutuyorum hatta alternatif kuponlarda tek bile önerebilirim. Ekürilerden (7)ANAYURT son startında sürprize imza attı ve kazandı. Şampiyon genleri taşıyan müthiş bir isim ve Kocakaya eşliğinde rakip olarak gördüğüm safkandır. Aksu ekürisinden (10)DEMİRPERDE çok kaliteli bir isim ve yarışta iddalı olacaktır. Son olarak da (4)KARAMUSTAFA‘yı eklemek istiyorum. Keyifli bir mücadele olacak. Şimdiden iyi seyirler 🙂

10. KOŞU

6 gün önce tek önerdiğim (2)ELOIN beklediğim performansı gösterememişti.  Uzunda daha iyi koşmasını beklerdim. Bugün mesafe azalıyor. Grup uygun olduğu için bir kez daha kollayacağım. Rakibi 4 gün önce kazanan (4)NO DRAMA olur. Ara çok kısa ben safkanın bunun üstesinden gelebileceğine inanıyorum. (6)AFBRİ son startları neden böyle bilmiyorum. Zamanında iyi işler yapmış bir safkan ve en sürpriz olarak kollayacağım. (3)DIRECT WIN ve (7)ASHOKA kuponumdaki diğer isimler. Bir de (8)KRUNG THEP‘i eklemek istiyorum.

11. KOŞU

Kapanış ayağında ilk startdında göz dolduran isimlerden (2)BUNİYABİR ilk safkanım. (10)MAVİKALP ve (5)DUYGUECE‘yi sürpriz rakipleri olarak kolluyorum. (9)KİNEM HATUN‘da eklemek istediğim son safkandır.

4 TEMMUZ 2020 ANKARA 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 2.KOŞU(11)WIND GIRL // 7-2-3-4
2.AYAK – 3.KOŞU1-2-3
3.AYAK – 4.KOŞU1-2-7-3
4.AYAK – 5.KOŞU(3)BAŞAR
5.AYAK – 6.KOŞU(8)NO WAY OUT – (1)ERBABAM
6.AYAK – 7.KOŞU2-1-11-10-5

 

4 TEMMUZ 2020 ANKARA 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 6.KOŞU(8)NO WAY OUT – (1)ERBABAM
2.AYAK – 7.KOŞU2-1-11-10-5
3.AYAK – 8.KOŞU4-1-6-2-7-5-8
4.AYAK – 9.KOŞU(12)SÜRGÜNTAY – (7)ANAYURT // 10-4
5.AYAK – 10.KOŞU2-4-6-3-7-8
6.AYAK – 11.KOŞU2-10-5-9

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.