4 ŞUBAT 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

4 Şubat 2020 Salı günü ekranlara gelecek Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda ki 7 koşulu altılı ganyan oyununda, at yarışı programının başlangıç startı 2. Koşu ile saat 15:00‘de verilecektir. 

4 ŞUBAT 2020 (04.02.2020) ADANA 15. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 koşusu ile Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 9 safkanın yarış hayatına merhaba diyecekleri mücadeleyi izleyeceğiz. 7 – FOREVER ALONE , 1 – KING BERKAY , 5 – BLOOD DIAMOND , 3 – PEACE RUBY ve 2 – MR ARSEL kazanması en muhtemel isimler olarak kurgularda ayrımsız değerlendirilmesini öneriyoruz.

 3. KOŞU 4 Yaşlı 9 Arap atın katılacağı 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW yarış ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 3 – ALTINDERE , 1 – TAŞERON ve 2 – YEŞİLKALE‘yi kuponlara yazarak bu ayağı rahat bir şekilde geçebilirsiniz…

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların bir araya geleceği ŞARTLI-4 yarış ise, Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startını oluşturmaktadır. 1500 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; Grubun formda safkanı olarak gördüğümüz 2 – ÖMER IN MY HEART uyumlu pilotu ile fotoyu önde geçmesini beklediğimiz isimdir.

 5. KOŞU HAFIZ KOŞUSU KISA VADE-6 yarışında; 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın 1900 metrelik kum pist çekişmesini seyredeceğiz. Günün önemli mücadelesi olan bu koşu ile Üçlü Ganyan oyunu da başlamış olacaktır. 6 – KEREM EYLE ve 1 – ATEŞ YELE arasında ki çekişme birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor. Rakip yazacaklar; 5 – KARA DUMAN‘ı gözardı etmesinler diyelim.

 6. KOŞU Yeşiloba Hipodromu’nda tabela ayağına geldiğimizde, program üzerinde yer alan bir diğer ŞARTLI-1 yarışı izleyeceğiz… Yarış hayatlarına merhaba diyecek olan 3 Yaşlı 10 İngiliz atın 1300 metrelik kum pist mücadelesinde; 3 – KIVANÇ ve 7 – FANTASTIC ANGEL küçük kuponlarda öncelikli olarak şans verilmesi taraftarı olduğumuz safkanlardır. Geniş oyunlarda ise; 2 – KARAYELE , 8 – LADY RUHA ve 1 – FAST RUNNER değerlendirilebilecek safkanlardır.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-16 koşusuyla programın kapanış startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Sevdiği pist ve mesafede 4 – UÇAN FİL‘i günün bir diğer bankosu olarak önereceğiz.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

4 ŞUBAT 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 7 – 1 – 5 – 3 – 2
  2. AYAK: 3 – 1 – 2
  3. AYAK: 2 – ÖMER IN MY HEART (BANKO)
  4. AYAK: 6 – 1 // 5
  5. AYAK: 3 – 7 // 2 – 8 – 1
  6. AYAK: 4 – UÇAN FİL (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.