4 ŞUBAT 2017 – İSTANBUL ALTILISI

4 ŞUBAT CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 6 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 6'Lı Ganyan oyunu 1.Koşu saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

4 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ gündüz altılı programı olan İSTANBUL yarışları 6 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı "CAP CRIZ NEZ KOŞUSU" olacaktır. 4 ŞUBAT 2017 (01.02.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

İstanbul’da bugün at binmesi beklenen jokey Özcan Yıldırım rahatsızlanıp rapor aldığı için at binemeyecek.

1. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Ya birşey soracağım harbiden sosyal medyada acayip dolanıyor "İSTANBUL SENTETİK PİST" konusu, kafalarda sürekli soru işareti oldu. Bu yenileme çalışması falan filan yapıldı diyorlar. Yakınen görme imkanım olmadığı için sağolsun dostlar yazıyor çiziyor ordan burdan… Gündeme getirmek istedim. Şimdi resmen KABAKUM oldu diyorlar… Sentetikten eser kalmamış e bu durumda eski derecelere göre ve koşulara göre safkanları belirlemek hatta banko çıkarmak sanırım sıkıntılı durum olacak. Şayet bu durum hakkında gerçekten bilgisi olan dostlarımız var ise lütfen yorumlardan belirttsinler… Çünkü; Bu oyunu tamam eğlence amaçlı oynuyoruz ama bile bile de lades demeye gerek yok. Çalışmalarımızı ona göre yapar, değerlendirmelerimizi sunmaya çalışırız. Pist durumu hakkında sizlerden çok ama çok acil bilgiler, lütfen o şehirde bulunan bizzat dostlarımız yardımcı olup, aydınlatırlarsa sevinirim. Neyse yine bizler çalışmalarımıza dönelim ve galopları göz önünde bulundurarak biraz birşeyler yapmaya çalışalım sizlerden gelecek güzel haberleri de beklediğimizi tekrar hatırlatalım. Yahu Altılının birinci ayağına yazılacak yazımı bu diyenler de çıkacaktır. Ne yapayım aklıma gelmişken hemen yazayım dedim. Gelelim VELİEFENDİ'nin birinci ayağına; 4 – ASLANPARÇASI ve 3 – BEYAZ KULE ikilisini şöyle bir ayırıp kenara koyalım… Küçük kupon yapan dostlarımız için bu ikiliyi yazıp diğer ayağa geçmelerini öneririm. Rakipleri ise; 6 – SARAYBOSNA ve 12 – HANÇERHAN hata kollayacak diğer şanslılardır. Birde benim gibi çılgınlıklar arayanlar için 2 – BUHARALI ve 10 – BOZBABA sürprizlerini inceleyin dostlar… Yazmak mecburi değil incelemek zorunlu.

2. KOŞU: ​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 1300 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı HANDİKAP-17 mücadelede gelin günün ganyanını bulalım… Nasıl olsa artık çalışma, galop, at takibi vs. bir kenara bıraktık… ŞANSLI RAKAMLARI belirleme devrine geçtik… 5 – YAĞIZINOĞLU, 4 – TOMS ve 1 – DUKE OF KENT birinciliğe yakın isimlerdir. Rakip olarak; 3 – UNCLE MEVLÜT, 9 – HIDDEN JEWELS ve 7 – GRAVESEND geniş kuponlara ekleyebileceğiniz diğer şanslılardır. Lakin galobunu beğendim 2 – HARPUTLUNUN OĞLU ise sürprize imza atabilir dikkat. Son dakika incelediğimde 12 – BLACK ORPHAN ve 14 – LOVELY PRENS iyi isimler olduklarını farkettim eklemenizi öneririm.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 1 – DURDEN'e sığınarak günün ilk tekini yazmış olalım.

4. KOŞU: "CAP CRIZ NEZ KOŞUSU" KV-6 yarış ise günün önemli koşusu olup, ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1500 mt.'lik kum pistte 3 Yaşlı İngiliz atların katılımı ile gerçekleştirilecektir. Start arası bulunan 5 safkanın birincilik mücadelesini izleyeceğiz. Son yarışını rahat kazanarak rakiplerini geride bırakan 4 – ULAN BATOR'uda burada banko olarak yazıp diğer ayağa geçelim.

5. KOŞU: 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacak TABELA AYAĞI'nda ise; 5 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusu gerçekleşecektir. 5 – GÖKKALE ve 1 – ŞAHİNTER ikilisi küçük kuponlarda yeterli olacaktır. Rakip arayanlar; 7 – KIRKPINAR, 4 – BUDAKHAN ve 6 – KAFADAR'ı yazmayı ihmal etmesinler.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromunda günün son startı verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak bu koşuda; Son yarışını bu mesafede gerçekleştiren ve 1.13.14 gibi ciddi bir derece ile pistten üçüncü ayrılan (çok kısa farklar ile) 14 – YİĞİTALP aynı performansı sergileyebilirse bu defa birinciliğin güçlü adayı olacağını düşünüyorum. Ama olurda eksik koşarsa; 2 – HASAFET, 11 – PAN IDOL ve 6 – KRIS ANGEL hata affetmeyecektir.

4 ŞUBAT 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 3 // 6 – 12 // 2 – 10
  2. AYAK: 5 – 4 – 1 // 3 – 9 – 7 // 2 // 12 – 14
  3. AYAK: 1 – DURDEN (BANKO)
  4. AYAK: 4 – ULAN BATOR (BANKO)
  5. AYAK: 5 – 1 // 7 – 4 – 6
  6. AYAK: 14 – YİĞİTALP // 2 – 11 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.