4 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 4 ŞUBAT 2016 Perşembe AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İlk göze çarpan isimler 1 – ATEŞYAĞMURU ile 3 – BÜYÜKDÜŞÜN arasında geçecek bir yarış gibi duruyor. Burada özellikle 2 – BOZDAĞ EFESİ ortalığı karıştırabilir… Bu üç safkan yada HEPSİ diyorum…

2. KOŞU: 1 – SELAHATTİNBEY , 2 – DYMAXION , 3 – MY GOLD ve 4 – ARSPET öncelikli olarak kazanmaya en yakın safkanlardır. Daha sonra; 9 – KAYRAHAN ve 10 – HASSA geniş kuponlarda yer verilebilir.

3. KOŞU: Bende diyordum ki neden ilk iki ayak bu kadar zor yarışlar olarak karşımıza çıktı. Meğersem BANKO’nun kralını buraya koymuşlar. Yani üçüncü ayağa o yüzdenmiş… Buradaki rakipleriyle uzaktan yakından alakası olmayan 2 – İLKAAN zaten handikap puanıyla da kendini kanıtlamış bir isimdir. Zorlanmadan tabiri caizse usta jokeyiyle yürüyerek bu yarışı kazanacaktır. 

4. KOŞU: Yakaladığı formuyla üst üste birinciliklere sahip olan (ALLAH NAZARDAN SAKLASIN) 2 – SONKALELİM ilk at önerim olacaktır. Küçük kuponlar tek atabilirler. Rakip arayanlar ise; 1 – GARANTİ ve 4 – AK BEYAZ MEHMET değerlendirebilirler.

5. KOŞU: 3 – ZENCİRBEY günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: ŞEHZADE’nin keyfi yerindeyse MAIDEN’a veda eder, değilse yapacak birşey yok rakipleriyle yazacağız. Bu ayak için sıralamam; 10 – ŞEHZADE METEHAN , 2 – CEMALETTİN BEY (1 ile ekürü) , 5 – FOÇA KARTALI ve 7 – KING DOTHARK kuponlara yazılmalıdır görüşündeyim. Süpriz arayanlar 8 – NERUDA ve 9 – NURİ BEY’i değerlendirebilirler.

 

4 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 3 – 2 // HEPSİ
  2. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 // 9 – 10
  3. AYAK: 2 – İLKAAN (BANKO)
  4. AYAK: 2 – SONKALELİM // 1 – 4
  5. AYAK: 3 – ZENCİRBEY (BANKO)
  6. AYAK: 10 – ŞEHZADE METEHAN // 2 – 5 – 7 // 8 – 9 
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.