4 OCAK 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 4 OCAK 2017 Çarşamba günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 14:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. 4 OCAK 2017 (04.01.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz ALTILI'nın ilk ayağıında; 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – DEMRÇOCUK alternatif banko safkan olarak değerlendirilebilir. En ciddi rakibinin ise 4 – ŞÜKRÜ olacağını düşünüyorum.

2. KOŞU: DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ise; 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. Beşli Ganyan ve Günün Ganyanı oyunu bu yarış ile başlayacaktır. 600'ü 35, 400'ü 23 Çok Rahat galobu dikkatimi çeken 4 – BE KES'in yarışlarını incelediğimde daha önce F. KARAKURT ile BURSA'da üçüncülük elde ettiğini gördüm. Tekrar aynı binicisi ile start alacak olması ve galoplarını yarışa yansıtması halinde koşuyu kazanmaya en yakın safkan olacağını düşünüyorum. Tabiki o koşuda 1 – ASIMBEY'de burun farkı ile BE KES'in önünde yarışı ikinci olarak tamamladığından en ciddi rakip olarak değerlendirilebilir. Sonraki şanslı isimler ise; Bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan 7 – MODEL OĞLU ve 3 – BAY JAK ihmale gelmeyecek isimlerdir. 

3. KOŞU: 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesinde ise; 2 – TUMBULZELE , 7 – DOLUDİZGİN ve 3 – YAMAÇ YELİ (9 ile eküri) kazanmasını beklediğim isimlerdir. Sürpriz için ise; 1 – GÜNYÜZÜ , 5 – AK KATMER ve 6 – ATİKKIZ geniş kuponlara yazılabilir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların KV-6 yarışı 1800 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 6 Dişi İngiliz safkanın katılacağı bu yarış ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – GAZELLE EYES uygun grupta günün bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile tabela ayağı için start verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu mücadelede; Son iki yarışında uyumlu pilotu M. ÇİÇEK ile pist ayrımı yapmadan kazanan 3 – FAIRLY BORDER yine birinciliğe en yakın safkan olarak görüyorum. Olur da eksik koşarsa; 1 – BALBALLILI hata affetmeyecek isim olup, kuponlarda değerlendirilebilir.

6. KOŞU: Günün son ayağı 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. 4 ve Yukarı Arap atların katılımı ile gerçekleştirilecek ŞARTLI-3 yarışta; Jokeyi ile artık her koşusunda rahatça iletişim kurarak hareket eden 4 – EMBİR HAN günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önerimdir.

4 OCAK 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – DEMRÇOCUK // 4

2.AYAK: 4 – 1 – 7 – 3

3.AYAK: 2 – 7 – 3 // 1 – 5 – 6

4.AYAK: 2 – GAZELLE EYES (BANKO)

5.AYAK: 3 – FAIRLY BORDER // 1

6.AYAK: 4 – EMBİR HAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.