4 OCAK 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA 4 OCAK 2016 Pazartesi günü 6 koşulu bir program var. 6’Lı Ganyan oyunu 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. Heyecan dolu dakikalar bizleri bekliyor…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – GRAIN GIRL , 6 – MAGNIFIQUE , 7 – FOLLPROF ve 1 – PRENSES GÜLŞAH arasında bir yarış olacağını düşünüyorum. Süpriz isim ise 9 – KILAVUZ HATİCE değerlendirilmelidir. 

2. KOŞU: 9 – BARGİLYA ve 4 – KOMEDYEN arasında MAIDEN mücadele olacaktır.

3. KOŞU: 5 – GÖNÜLHANIM , 12 – FATOŞCAN , 2 – FOÇAGÜZELİ (3 ile ekürü) , 8 – KIMIZ (9 ile ekürü) ve ağır kilosuna rağmen rakiplerine zor anlar yaşatacağını düşündüğüm 1 – ADALETKAYA (4 ile ekürü) bu ayak için yazılması gereken safkanlardır.

4. KOŞU: 7 – SABRİ BABA ve 2 – İNTİKAM RÜZGARI arasında geçecek yarışa 1 – BAŞARILAR etkili sprintiyle ortak olabilir.

5. KOŞU: 4 – KANDEMİRKIR (11 ile ekürü) günün bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 6 – DEDE ÖMER’in kazanmasını bekliyorum. 16 – ROZBAHAR ve 18 – GEÇENER rakip olacaklardır. DEDE ÖMER’in eksik koşması bu iki safkanın devreye girmesine sebep olabilir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.