4 OCAK 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ŞANLI URFA 4 Ocak 2016  Pazartesi  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat:18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dileriz…

Ağalar Şeyhler ne kadar etki edecekler koşulara. Hangi favori atlardaki jokeylere çalışır gibi yap ama atı birinci yapma diyecekler seyredip göreceğiz. Ben nacizane sizlere onların oynayacağı şekilde tahminlerde bulunuyorum.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 8 – GRAİN GİRL, 4 – SARAÇKIZI, 6 – MAGNİFİQUE sıralamasını bekliyorum bu koşuda. Yazabilenler 1 – PRENSES GÜLŞAH’ı ilave edebilirler.

2. KOŞU Bu koşuya tek yazmak istesem 9 – BARGİLYA benim tekim ama kazın ayağı hiçte öyle değil at yazmak gerekiyor. Çok sürprizde bitebilir bu koşu. 11 – MAGİC PEARL, 8 – ADIYEŞ, eküri atlardan 5 – SANSAR SELİM gibi bomba atlarda gelebilir.

3. KOŞU: İlk atım 2 – FOÇA GÜZELİ, 3 – DİREJKIZI ekürileridir. Rakipleri ise 1 – ADALETKAYA, 4 – DİLA SULTAN ekürileridir. Koşunun favorisi 5 – GÖNÜL HANIM ne yapıcak hep beraber göreceğiz. Bir diğer ekürilerden 9 – ALİYE ÇAÇAN ise tam bir bombadır.

4. KOŞU: 4 – DELİ NUSRET, 7 – SABRİ BABA bitmiş ikili gibi görüyorum.

5. KOŞU: 4 – KANDEMİRKIR (Ekürisi 11 – KÜÇÜK MATRA) ilk atım 6 – MERD BEYİM, 13 – SEA HORSE ve diğer ekürilerden 1 – BLACKS WİNNER yazılmalıdır.

6. KOŞU: Bu koşuda 2 – KORKMAZAĞA, 6 – DEDE ÖMER’le yetinmeyip çok bomba atlarada yer vermek gerekir. Benim seçebildiklerim 8 – KAZAN GÜLÜ 14 – SONSEVİNCEK, 10 – MEVLÜT DAYI gibi puansız atlardır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.