4 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

4 OCAK 2016 Pazartesi BURSA Yarışları 6 Koşulu olarak düzenlenmiş. ALTILI Ganyan 1. koşu ile saat: 13:30’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizler MAIDEN olan bu koşuda; 1 – BENGÜ ve 11 – SESSİZCE GEÇER ilk atlarım olacaktır. Daha sonra rakip olarak önerebileceğim isimler; 8 – KRALİÇE HERA (9 ile ekürü) , 2 – CANAN HALA ve 5 – GÜN ANA (7 ile ekürü) hata kollayacaklardır.

2. KOŞU: 1 – ALTINYELİNOĞLU , 6 – POWER , 7 – TAYCAN ve 9 – ALİ RUHİ arasında geçmesini düşündüğüm bir yarış olacaktır. Sebebine gelirsek eğer, bu isimler BURSA’da uzun mesafelerde başarılı koşular sergilemişlerdir. Bu yüzden benim çalışmalarımda bu dört safkan çıkmaktadır. Sizler tuttuğunuz atları bunların yanlarına ekleyerek kuponlarınızı kurabilirsiniz. Şayet bu yarışta süprize imza atabilecek safkan ise 5 – GÖREME’dir. Koştuğu kaliteli atlar ile buradakileri sırtında taşıyabilecek yapıdadır. Lakin verdiği ara uzun olduğu için ancak süpriz de değerlendirilmesini öneririm.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-2 koşusu olan ve altılının üçüncü ayağına denk bu yarışta sıralamam; 3 – GÜLÜŞÜNGİZİ , 4 – NURPINARI ve 5 – VEZÜV şeklinde olacaktır. Süpriz olarak geniş kuponlara; 1 – FIŞFIŞKAYA ve 6 – AL SERAY yazılmalıdır.

4. KOŞU: 4 – KÜLÜNK HAN günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 3 – KADBEY son koşusunda M.GÜNDÜZELİ ile güzel bir yarış çıkardı. Aynı şekilde devam eden formuyla burada rakiplerini arkada bırakabilir. 1 – DARK BOY ve 5 – MORE THAN A GAME en ciddi takipçileri olacaktır. 7 – SKY HERO burada süprize imza atabilir, geniş kuponlarda yer verilmelidir.

6. KOŞU: 5 – RÜZGAR ETO , 4 – IMPERFECTIONIST ve 2 – BARRERA öncelikli olarak önereceğim safkanlardır. Bu üç safkanın en ciddi rakibi 3 – CLARK KENT olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.