4 NİSAN 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

39. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 4 Nisan 2019 (04.04.2019) PERŞEMBE günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin 1200 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 mücadelesiyle birlikte ŞİRİNYER Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. Hem form açısından hem de bu pistte ki koşularını değerlendirme sonucu 5 – GÜZELAT , 7 – CRAZY CHICK , 10 – PARAMPARÇA , 12 – TANZER , 3 – GARAVAS ve 6 – AKARCA KHAN burada birlikte şans verilmesi gereken başlıca isimler olduklarını gözlemliyoruz. 

 4. KOŞU 4 Yaşlı 13 Arap atının katılacağı MAIDEN/DHÖW koşusu ile İZMİR’de BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1800 metrelik çim pist üzerinde yapılacak yarışta; 2 – BARUTEFE , 1 – ARBEDEŞAĞA ve 6 – TEKFORD PLUS bu defa MAIDEN’a veda etmeye yakın gördüğümüz safkanlardır.

 5. KOŞU MUHİTTİN EKİZ KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖW mücadelesi 1400 metrelik çim pistte ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 10 Arap safkanın start alacağı bu önemli yarışta; 4 – ESER başarılı yarışları ve etkili pilotuyla grubun bir tık önünde geliyor… Geniş oyun yapacakların; 10 – PATRONİÇE ve 5 – GOBEN‘i eklemesini öneririz. 

 6. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-7/Dişi yarışı 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; 1 – BADEGÜL ve 2 – PRINCESS DI arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyoruz. 

 7. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3/Dişi koşusunu izleyeceğiz. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Son yarışlarında ki çim denemelerinde başarısız kalan 1 – WATCH ME sevdiği piste tekrar geri dönüyor… Buradaki uygun rakiplerinin yanında riskli de görünse bizler banko olarak öneriyoruz. 

 8. KOŞU Program üzerindeki bir diğer MAIDEN/DHÖW mücadele ise, günün son startını oluşturmaktadır. 4 Yaşlı 13 Arap atının 1800 metrelik çim pistte ki birincilik çekişmesinde; Binicisi yönünden sıkıntı çıkmaz ise 1 – AŞANBEY kazanmasını beklediğimiz bir diğer banko adayımızdır.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

4 NİSAN 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 5 – 7 – 10 – 12 – 3 – 6
  2. AYAK: 2 – 1 – 6
  3. AYAK: 4 – ESER // 10 – 5
  4. AYAK: 1 – 2
  5. AYAK: 1 – WATCH ME (BANKO)
  6. AYAK: 1 – AŞANBEY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.