4 NİSAN 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

ŞANLI URFA 4 Nisan 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

31-3-2016 Tarihli Şanlı Urfa At Yarışlarında yaşanan altılı depreminden sonra bu günki yarışları hiçte yorumlamak gelmiyor içimden ama yinede siz yarışsever kardeşlerime yardımcı olabilmek için kendimi zorluyorum. Hatırlıyorum daha dün gibi yarışlar Urfada ilk başladığı günlerde yine böyle akıl almaz sonuçlar alınıyordu hatta Urfa hipodromunda yarışları bizzat izleyen bazı arkadaşlarımız padokta ellerinde doping şırıngaları ile bazı kimselerin dolaştığını anlatmışlardı o tarihten bu yana bu ilimizde hiç bir önlem alınmadı aksine bu tür olaylar dahada arttı bunları önlemesi gereken tek krumumuz olan TJK hiç bir önlem almadı zaten bakın TJK’nın yönetim kuruluna hep at sahiplerinden oluşuyor dışarıdan hiç bir kişi dahi bulunmuyor, tabiki bulunmaz çünkü içlerinde o tür insanlara imkan vermezler. Hülasa yarışları oynamaya böyle boynumuzu bükerek bunların değişmesini bekliyeceğiz. Sizlere tek önerim hiç olmazsa oyunlarınızı küçük kuponlar şeklinde yapın belki hasılat oranı düştükçe yaptıklarından vazgeçerler. Saygılar sunarım…

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7′ liler için ilk atım 5 – SARI BOĞA bu atın babaasıda bu tür mesafelerde zor geçilirdi üzerindeki jokeyde tam ona göre koşunun favorisi 6 – VİCTORY CHARM ha geldi ha gelecek gibi yanlız bir kaç yarıştır favori olup ısrarlar önerdiğimiz 7 – YUSUFHAT sürpriz at durumuna düşmüş beyaz bayrak ayna yaparsa hiç şaşırmıyalım.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Koşunun favorisi 5 – GOBAK OĞLUYAM daha önce böyle bir yarış kazanmış mesafeside 1700 56 kg ve  net 14.00 lira ganyan ile daha sonra 2000 metre mesafede bu sefer favori olmuş ve 63 kiloluk bir sıklete çıkarılmış üzerindeki ağırlık ve tahmin edersiniz kolonya gibi uçmuş bu koşudaki en önemli rakibi olan  7 – ÇÖLAVI malumunuz son yarışını rahat kazandı ve benim ilk önerim tek bile geçilebilir. yanlız ne yapacağı belli olmayan 8 – EYYÜPBABA tehlike arzediyor isteyenler değerlendirebilir son olarakta favori atımızın daha önce kazandığı koşudaki durumunda bir at var potalarsa ganyanı 15.00 lira civarında olur oda 10 – SUALP ayrıca 2 – BABAS ÖNMEZ’ede dikkat…

3. KOŞU: 4 – İYONE başta 2 – TEKFORDUNGÜLÜ, 3 – HIZLIZELİŞ ve 1 – BİNDALINGÜLÜ bu ayak için yeterlidir görüşündeyim bu koşuda eğer bir numara dönerse onun sonucu olarakta 9 – EDADÜLÜLE ganyan olur sanırım.

4. KOŞU: 1 – BABA MEHEY ve 3 – BAŞARILAR arasında geçmesini bekliyorum bu yarışın yanlız şunuda belirteyim koşunun favorisi 4 – NAİFCAN haricinde tüm atlar birbirini geçmişler o yüzden tam kapamalık bir koşu bu Naifcan ilk defa burada start alıcak olması ve uzun sayılacak bir süredir start almaması nedeniyle değerlendirmeye almadım.

5. KOŞU: 4 – KÜÇÜK MATRA (ek:8-KANDEMİRKIR) geçen yıl bu koşuyu kazanmış o koşudaki rakibi 5 – OFSAYT’ı uzak ara geçmiş OFSAYT ayrıca bir önceki yılda ikinci olmuş yazabilirseniz bu iki atı birlikte yazın yoksa 4 – KÜÇÜK MATRA yine kazanır derim koşunun bir diğer ortaklarıda diğer eküriler 1 – BLACKS WİNNER (ek:7-AL NERİ)

6. KOŞU: 6 – YAKATORİ’nin bu yarışla maiden yarışlardan kazanç sağlamasına bir son vereceğini sanıyorum ve banko olarak öneriyorum.

7. KOŞU: 1 – TAYBİKE ve koşudaki en önemli rakibi 18 – LİTTLE CAT birlikte yazılmalıdır fazla at yazmak isteyenlere tek önerim 11 – BLUE LİFE’yi ihmal etmemeleridir.

4 NİSAN 2016 – ŞANLI URFA ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 7 //// 8 //// 10 //// 5 – 2

2.AYAK: 4 – 2 – 3 – 1 //// 9

3.AYAK: 1 – 3 //// hepsi

4.AYAK: 4 – KÜÇÜK MATRA (ek:8-KANDEMİRKIR) //// 5 – 1/7

5.AYAK: 6 – YAKATORİ banko

6.AYAK: 1 – 18 //// 11

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.