4 NİSAN 2016 – BURSA ALTILISI

4 NİSAN 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 4 NİSAN 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. koşu ile saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

En sevdiğim ve başarılı olduğum programlardan bir tanesi olan BURSA için yorumlara geçmeden bir kaç kelam edeyim. Maalesef at yarışı oyununda özellikle AY başlarında 1 ile 20 si arası inanılmaz akla gelmeyecek atların geldiği görülüyor. Ay sonuna doğru inanılmaz AGF’lerin geldiği de aşikar… Onlar da zaten 100 TL – 200 TL arası birşey veriyor. Ben bunu uzun süredir takip ettim. Gerçekten tesadüf olmadığını gördüm. Sizlerden ricam hiçbir zaman kendinizi kaybederek büyük kupon yapmaya yönelmeyin. Yöneldiğiniz taktirde kaybınız çok olduğu vakit üzücü durumlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden küçük kupon yaparak kafa rahat cepler rahat gül gibi geçinip gidin. Eğlencenizden de geri kalmamış olursunuz, at yarışı oynamadım da demezsiniz. Kendimize hakim olalım, yarışlardan geri kalmadan fazla da kendimizi kaybetmeden oynayalım derim. Bu benim görüşümdür, katılan katılır katılmayan katılmaz… Gelelim 4 Nisan Pazartesi Bursa yarış programına. Biliyorsunuz BURSA’da sizlere daha faydalı olduğumuz bir gerçek. En çok başarılı ve isabetli tahminlerimiz BURSA yarış programlarında gerçekleşmiştir. Elbetteki sizlere sunduğumuz küçük şablonların yanı sıra her defasında tuttuğunuz isimleri yanlarına eklemenizi ısrarla istiyoruz. Çünkü; Her ne kadar dersimize iyi çalışıp sizlere sunum yapsakta, bizler de yarışseveriz gözümüzden kaçan birşeyler olabiliyor.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili oyunu için 5 – TARRAGONA ve 2 – NIGHT OF THE OCEAN benim önerebileceğim safkanlardır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile BURSA’da altılı ganyan oyunu başlıyor. 1400 mt. kısa mesafeli bu koşuda; 2 – BİRADER HAN ve 7 – YALÇINIM öncelikli olarak MAIDEN’a veda edebilecek isimlerdir. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda ise 5 – ÖZÜMBEYAZ , ilk defa koşacak olmasına rağmen 1 – AKKANAT , 4 – NERGİSBEY ve 3 – KESKİN BABA hata kollayacak safkanlar olarak görüyorum.

3. KOŞU: Yine 1400 mt. mesafeli 5 ve Yukarı Arap atlarının katıldığı ŞARTLI-5 mücadeleye 2 – DOĞUHAN ve 3 – NİNOŞUN OĞLU‘nun ayrımsız şekilde yazılmasını şiddetle öneriyorum. Bu iki safkandan birincilik bekliyorum. 

4. KOŞU: 3 – GÖZÜM KALDI isimli safkanı burada rahatsız edecek bir isim göremiyorum. Küçük kuponlar da banko olarak yazılabilir. Rakip arayanlar ise; 5 – EDGARDO uzun mesafeli BURSA koşusunu çok rahat kazanmıştı ihmale gelmez. 4 – MISSY FRANKLIN , 2 – TURKISH EMPIRE ve 1 – FINAL TRY süprizde değerlendirilebilir.

5. KOŞU: Bursa Emn. Md. Koşusu için 1 – BÜYÜK AJİBA‘nın yakaladığı formuyla beraber yine kazanmasını bekliyorum. Günün ilk bankosu olarak sizlere önerimdir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlere mahsus olan ŞARTLI-5 mücadele de 4 – FRATELLI banko olarak gözüküyor. Yalnız dikkatimi çekti üç ayak üst üste M. GÜNDÜZELİ sağlam atlara biniyor. Ya hepsini alacak, ya da içlerinden hoşuna gideni getirecek… Peki diğerleri ne olacak işte orası da meçhul. Banko olarak bir önceki ayağı önerdiğim için bu ayakta rakiplerini de yazmak istiyorum. 1 – DARK BOY ve Bursa’da kısa mesafeli yarışlarını beğendiğim 3 – OVA KARTALI‘nı değerlendirmek isteyenlere önerebilirim.

7. KOŞU: Altılı ganyanın son ayağı olan 4 ve Yukarı Arap atlarının mücadelesinde 1 – HEYCAN BİR günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerimdir. Dileyen tuttuğu isimleri muhakkak yanına yazmalıdır. 

 

4 NİSAN 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – 7 // 5 – 1 – 4 – 3

2.AYAK: 2 – 3

3.AYAK: 3 – GÖZÜM KALDI // 5 // 4 – 2 – 1

4.AYAK: 1 – BÜYÜK AJİBA (BANKO)

5.AYAK: 4 – FRATELLI // 1 – 3

6.AYAK: 1 – HEYCAN BİR (BANKO)

 

2
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

En Yeniler Eskiler
hakan Yurtseven

123457
23
12345
1
134
1
altılım.
sizede çok teşekkürler. Kolay gelsin

Kemal şimşek

Teşekkürler sayenizde yediliyi misli yakaladım