4 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda yapılacak 8 koşulu at yarışı programında, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

At yarışı tahminlerimizin yanı sıra, sizlerinde gönderdiği altılı kuponlarınızı (yatırılabilir şekilde olanları) onaylıyoruz… Yarış başlama vaktinden önce (30 dakika kalaya kadar), siteye abartılı olmaksızın yollanan her tahmini değerlendirip, gerçek bir kişi tarafından gönderildiğine kanaat getirdikten sonra (sistem otomatik boş mail göndererek, yazılan tahminin gerçekten o kişiye ait olup olmadığını teyit etmektedir) yayınlanmasına izin vermekteyiz. Tabi burada girilen isim veya kullanıcı adı pek bir önem arz etmemektedir. Siteye katkı sağlamak amacıyla verilen tahminde, kişinin gerçek mail adresi kullanarak tahmin girişi yapması asıl önemli olan olaydır. Birde düzenli bir şekilde tahmini yazmak… Bu çok zor değil, alt alta her ayağı sıralayarak siteye girenlerin kolay bir şekilde tahmininizi değerlendirmesini sağlamanız gerekmektedir. Takdir edersiniz ki her tahmini düzenleme imkanımız yoktur. Bu yüzden paylaşılmış yani onay almış tahminleri inceleyerek, yazım ve düzeni görebilirsiniz. Daha sonra bu düzene uygun şekilde, sizlerde siteye altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Unutmayın bazı yarışseverler, başkasının gönderdiği tahmine cevap olarak yorum yapıyorlar. Bu tarzda olan tahminlerde silinmektedir. Her yazının sonunda “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” başlığı yer almaktadır. Bu alanı her kişi ayrı ayrı doldurup, paylaşım yapabilir. Bu başlığın altında bulunan yorumlar ise paylaşılmış veya onaylanmış tahminlerdir. Onların altına gidip cevap yaz veya yorum yaz şeklinde kendi tahmininizi yayınlanmanız hem görsellik açısından hem de yarışseverlerin değerlendirmesi açısından zorluk çıkaracağından dikkate alınmaz. Bu tarz gönderileri de düzeltme imkanımız bulunmadığı için mecburiyetten siliyoruz… Burada ki amaç herkesin farklı altılı tahminini değerlendirebilmenizdir… Tahmin Gönderme ekranında sorun yaşıyorsanız veya tam olarak nereye yorum yazacağınızı bilmiyorsanız, sitemizde anasayfada o güne ait tarihli yazının hemen altında “TAHMİN GÖNDER” ve “DEVAMI” diye iki ayrı buton bulunmaktadır. Buradan Tahmin Gönder’e basarak direk o programa ait yazının “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümüne geçiş yaparsınız ve kolayca o alanı doldurarak at yarışı tahmininizi sitemize yollayabilirsiniz. Bu sorunu bir çok yarışsever yaşadığı için açıklık getirmek istedik… Daha sonra benim tahminim neden silindi diye tekrar soru sormak zorunda kalıyorlar… Bir de kupon miktarları çok önemli tabiki… 70 TL – 80 TL’nin üzerinde bir paylaşım da bulunmak burada yarışseverlere katkı sağlamaz aksine bütçelerini zorlamalarına sebebiyet verir… Bu yüzden sitemizin ana kuralı olan küçük kurgularla, başarı elde etmeyi hedeflediğimizi tekrar belirtmek isteriz.

4 Mart 2020 (04.03.2020) Çarşamba 19. Yarış gününde akşamı ekranlara gelecek olan İSTANBUL at yarışı oyununda; Sizler için hazırlamış olduğumuz ve çalışmalarımız neticesinde ortaya çıkan altılı tahminimiz şu şekildedir.;

 

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı 12 Arap atın katılacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW mücadelesiyle Veliefendi Hipodromu’nda Altılı’nın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2 – LİZARDON , 3 – GÜLDÜRGÜLDÜR , 4 – YÜREKLİ TAY , 6 – BİR ÖMÜR , 8 – BEKİR , 9 – KARAZEYTİN ve 11 – NEŞETİM‘i kuponlara yazarak burada risk alınmaması taraftarıyız…

 4. KOŞU : 4 Yaşlı 12 Arap safkanın MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışı ile birlikte Beşli Ganyan oyununun ilk startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 2 – ARTE , 3 – BUĞDAY TANESİ , 4 – ÇERMİKKIZI ve 6 – EŞİYOK öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz isimlerdir… Uzun start arasından sonra iyi bir hazırlık evresi geçiren 7 – KOLEJ GÜZELİ ise sürprizcilerin kuponlarında bulunması gereken diğer şanslıdır.

 5. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin start alacağı ŞARTLI-5 koşu ise Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; Grubun başarılı ve formda isimlerinden 3 – JUSTICE FOR ALL günün ilk banko adayı olarak kuponlara önereceğiz…

 6. KOŞU PROF. DR. AKIN FİNCİ KOŞUSU KISA VADE-7 mücadelesiyle İstanbul’da günün önemli startı verilecektir. 4 ve Yukar 7 İngiliz atın katılacağı 2100 metrelik kum pist çekişmesiyle Üçlü Ganyan oyunu da başlamı olacaktır. Yine burada başarılı yarışlarıyla dikkatleri üzerine çeken 1 – INVINCIBLE BABY‘i günün bir diğer teki olarak kurgularda değerlendirebilirsiniz.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı HANDİKAP-15 yarış ise Altılı’nın tabela ayağını ekranlara getirecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz bu koşuda; KISA VADE ve GRUP yarışlara katılan 1 – BIG NAME için kolay bir mücadele olacağını düşünüyoruz…

 8. KOŞU 4 ve Yukarı 18 İngiliz atın 2000 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 koşuda ki birincilik çekişmesiyle, günün son startı verilecektir. Bu pist ve mesafede 2.03.97’lik derece yapan 2 – ENGEL YOK (6 ile eküri) küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilecek isimdir.. Rakip arayanlar ise; 4 – TORCULARIS , 8 – LONGSTAR , 12 – FLASH FORWARD , 5 – WOLF CREEK ve 1 – SILK ROAD yazabilirler.

 

4 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

  1. AYAK: 2 – 3 – 4 – 6 – 8 – 9 – 11
  2. AYAK: 2 – 3 – 4 – 6 // 7
  3. AYAK: 3 – JUSTICE FOR ALL (BANKO)
  4. AYAK: 1 – INVINCIBLE BABY (BANKO)
  5. AYAK: 1 – BIG NAME (BANKO)
  6. AYAK: 2 – ENGEL YOK // 4 – 8 – 12 – 5 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.