4 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 7 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 4 Mart 2020 (04.03.2020) Çarşamba, ilk yarış yeri olan BURSA 19. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin 1800 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. Çalışmalarımız neticesinde, ön çıkardığımız 3 – POWERBANK , 4 – THREE CAT , 2 – WIND POWER ve 9 – ARPELLO‘nun kazanma şansının yüksek olduğunu düşünüyoruz.

 3. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz atın 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri MAIDEN mücadele ise Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 4 – FEYMAN ABİ , 3 – ÇAKIRDAĞLI , 7 – ROLLERCOASTER , 9 – LILIAN ve 6 – KARAMÜRSELLİ‘yi kurgularda ayrımsız değerlendirmenizi öneriyoruz…

 4. KOŞU : 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17/DHÖW çekişmesi ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 3 – BABAMENDUH ve 1 – KELEMER arasındaki çekişme birinciyi belirleyebilir…

 5. KOŞU : 4 Yaşlı 7 Arap safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-15/DHÖW koşusu ile Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Koruduğu formu ile 1 – ERGÜÇLÜ‘nün fotoyu önde geçmesini bekliyor, kuponlara banko olarak öneriyoruz.

 6. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHT mücadelesiyle Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1800 metrelik kum pist üzerinde yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – AKAĞAÇ , 2 – NASUHOĞLU , 5 – ÖZEKAN ve 4 – FANİZAN‘ı yazarak bu ayağı riske atmamanızı öneririz.

 7. KOŞU : 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın katılacağı, program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN koşu ise günün kapanış ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecek zorlu sınavda; Form durumunu beğendiğimiz 2 – CİHATAĞA‘yı günün bir diğer banko adayı olarak kurgularda değerlendirilmesi taraftarıyız.

 

4 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 3 – 4 – 2 – 9

2. AYAK: 4 – 3 – 7 – 9 – 6

3. AYAK: 3 – 1

4. AYAK: 1 – ERGÜÇLÜ (BANKO)

5. AYAK: 1 – 2 – 5 – 4

6. AYAK: 2 – CİHATAĞA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.