4 MART 2017 – ADANA ALTILISI

4 MART CUMARTESİ gecesi ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır… Bol Şanslar Dilerim.

4 MART 2017 SALI ADANA’da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı “TSYD ADANA ŞUBESİ KOŞUSU” , Altılı’nın DÖRDÜNCÜ AYAĞI’nda ekranlara gelecektir. 4 MART 2017 (04.03.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… ADANA’da ALTILI GANYAN oyunu; 4 ve Yukarı Arapların 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 mücadele ile başlayacaktır. Bu mesafede ben dişi safkanları geri planda tuttuğum için, erkeklere şöyle bir göz gezdirdim ve içlerinden 8 – KALAYCIKAYA‘yı günün ilk bankosu olarak seçtim. Samet ERKUŞ idaresinde günün açılışını yapabilecek mi bakalım… 

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – GÜLEN EFE yine burada rakiplerinden ayrıca öncelikli olarak tuttuğum safkan olup, alternatif banko kıvamında değerlendirilebilecek isimdir… Rakip ekleyecekler; 3 – ONNUMARA , 6 – GÖKÇEER ve 2 – ARASHAN (10 ile eküri) gözardı etmesinler derim.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 2 – SHERMAN OAKS ve 3 – HÜRKUŞ ikilisinin üzerinde düşündüm durdum ve bir türlü ayıramadım. Sürpriz arayanlar; 7 – SHIBUMI ve 11 – I NEED A HERO‘yu atlamasınlar..

4. KOŞU: TSYD ADANA ŞUBESİ KOŞUSU” 3 Yaşlı İngiliz atların katılacağı günün önemli yarışı 1300 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. KV-7 mücadele olan bu koşuda; 2 – AMERICAN BILLION yine kalitesini konuşturacaktır… Tabi ÇELİK kardeşler burada birbirlerine kıyak yapmazlarsa… 

5. KOŞU: 1500 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 koşusu için start verilecektir. Vermiş olduğu 3 aylık aradan sonra URFA’da bir yarış gören 7 – DISTANT RISING eski formuna kavuştuğuna dair sinyaller vermeye başladı… Koşudan ikinci olarak ayrılan DISTANT RISING bakalım ADANA’da nasıl bir yarış sergileyecek… Kalitesine güvendiğimden kafa atı olarak burada yazmak istedim. Daha sonra; 4 – HUMBARA , 5 – STEPPE EAGLE , 6 – ÇELEBİ MAHMUT ve start arası olmasına rağmen grubun kaliteli safkanı 2 – BY RA kuponların sigortası olarak eklenebilir.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 koşusu 1500 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. Günün son ayağını oluşturan yarışta; 1 – ZİRVE TAY , 2 – BABAEMİR , 6 – HAVAS ve 4 – ERKURUŞ yazılarak bu ayağı geçebileceğimizi düşünüyorum.

4 MART 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 8 – KALAYCIKAYA (BANKO)

2. AYAK: 1 – GÜLEN EFE // 3 – 6 – 2

3. AYAK: 2 – 3 // 7 – 11

4. AYAK: 2 – AMERICAN BILLION (BANKO)

5. AYAK: 7 – DISTANT RISING // 4 – 5 – 6 – 2

6. AYAK: 1 – 2 – 6 – 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.