4 MART 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 4 Mart 2016 CUMA günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI 5 mücadelesi olan altılı ganyanın başlangıç koşusunda sıralamam; 6 – FEVRONYABAY ve 2 – DELİ MAVİ öncelikli safkanlarım olacaktır. Daha sonra bu iki isime rakip olabilecek safkanlar ise; 1 – BALLINUR , 3 – LITTLE BIRD , 5 – BALASAGUN ve 9 – YELENA sonraki ihtimaller olarak düşünebilir.

2. KOŞU: 4 – YOLAŞAN burada öncelikli olarak birinciliğe yakın safkanlardan birisi. Rakipleri ise; 2 – AYDANARI , 1 – HEYCAN BİR ve 5 – YAŞARNUR olacaktır.

3. KOŞU: Gönül 1 – ANGEL HORSE banko vermek isterdi ama mesafenin uzaması beni biraz kuşkulandırdı. Bu yüzden rakip olarak bu pistte 1900 mt.’lik koşularını derece ile bitiren 4 – VELİAHT kuponlar da bulunması gerekir. Bu iki isim sanırım potoya kadar birbirlerini kovalayacaktır.

4. KOŞU: 1 – GRİKURT yakaladığı formunu korumasıyla ve etkili binicisiyle günün bankosu olmayı hak ediyor.

5. KOŞU: Kocaeli pistinde son yarışında tabela dışında kalsa da bitiriş derecesi buradaki safkanların (Kocaeli pistinde ve bu mesafede) çoğundan iyi olan 7 – MASAI MARA ve ona yakın bitiriş derecesi iyi olan 9 – ZAPPA öncelikli olarak kuponlar da bulunmasını tavsiye edeceğim isimlerdir. Bunların dışında ise rakip olarak; 10 – MAYSAPERA , 2 – JANKATIM ve 5 – CRASSUS geniş kuponlar da bulunabilir.

6. KOŞU: Küçük kuponlar 3 – HECTOR tek olarak yazabilirler. Geniş kuponlar da rakip arayanlar 1 – BOYKA ekleyebilirler.

 

4 MART 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 6 – 2 // 1 – 3 – 5 – 9

2.AYAK: 4 // 2 – 1 – 5

3.AYAK: 1 – 4

4.AYAK: 1 – GRİKURT (BANKO)

5.AYAK: 7 – 9 // 10 – 2 – 5

6.AYAK: 3 – HECTOR // 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.