4 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 4 MART 2016 Cuma günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizler HANDİKAP 16 yarışı ile altılı ganyanı başlatıyoruz. Sonunda 4 – ARSPET favori olmayı başarmış durumda. Yalnız bu atın box sorunu olduğu gerçeğini hiç bir zaman göz ardı edemeyiz. Uzun mesafeli koşular da son düzlüğe kadar yarışı ortalarda veya sonlarda seyreden ARSPET son düzlük dönülür dönülmez etkili sprintleri ile tabelalar da yer almayı başarmış bir safkandır. Her zaman demişimdir box sorunu olmasa bu atı hiç kimse tutamaz… Hele bu sefer değişen jokeyiyle favori olmuş durumda sanırım beklentiler büyük bu safkan için. Rakipleri ise; 8 – KAYRAHAN , 3 – KUDRETAĞA ve 6 – SEN BİLİRSİN  önerebileceğim isimlerdir. Sizlerin de takip ettiği safkanlar var ise muhakkak yazmamazlık yapmayın.

2. KOŞU: 7 – GÜNEBAKIŞ her zaman ki gibi takip atımdır ve ilk at olarak önereceğim. Çünkü; Her koşusunda boxtan çıkar çıkmaz kafayı alıp kaçarak bitirmeye çalışan bir safkandır. Uzun mesafeli koşularında son düzlükten sonra bile hala daha birinciliği bırakmamaya gayret gösterse de yarışlardan üçüncülük ile ayrılmıştır. Şimdi mesafenin kısalması ve jokeyinin aynı kalması lehine diye düşünüyorum. Lakin bu safkana rakip arayanlar ise; Ağır kilosuna rağmen 1 – KUTLUERİNOĞLU , 2 – KOÇARLI , 6 – ABJARKAYA ve süpriz de değerlendirmek isteyenler 8 – SOYLUKRAL kuponlarına ekleyebilirler.

3. KOŞU: Tehlikeli bir koşu… 3 Yaşlı İngilizler SATIŞ-3 koşusu… İmkanlar elverdiği müddet bu ayak kapanabilir… Benim önerebileceğim isimler ise; 6 – JAYLEE , 3 – DEMİRSU ve 5 – NAME HER NAME burada handikap puanları yüksek ilk üç at olarak ön plana çıkıyorlar. Genel de benim tahminim SATIŞ koşularında öncelik handikapı yüksek safkanların yazılmasıdır. Daha sonra favori / please isimlere yer verilebilir. Burada her türlü atın gelirinin olacağı gibi favori isimlerinde koşuyu kazanma oranı yüksektir.

4. KOŞU: 1 – MAZIKIRAN günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 1 – BONCUK ve 7 – FİRDEVS koşunun her ne kadar favori isimleri olsa da bu ayağa ben ısınamadım. 2 – NIGELLA , 3 – SHEILLA ve 6 – FLY CAT yazmanızı öneririm.

6. KOŞU: 2 – TANIŞIĞI , 3 – ALAKIZ , 1 – LEBRİZ ve süprizcilerin değerlendirmesini istediğim 11 – AKASYA bu ayak için önerebileceğim safkanlardır.

 

4 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 8 – 3 – 6
  2. AYAK: 7 – GÜNEBAKIŞ // 1 – 2 – 6 – 8
  3. AYAK: 6 – 3 – 5
  4. AYAK: 1 – MAZIKIRAN (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 7 – 2 – 3 – 6
  6. AYAK: 2 – 3 – 1 // 11
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.