4 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

CUMA günü İZMİR ikinci yarış programında 7 koşu bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

3 Kasım Perşembe günü İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. 4 KASIM 2016 Cuma (04.11.2016) günü İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 8 – KÜÇÜKŞİLAN ve 12 – USLUKIZ burada kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Yine de tuttuğunuz isimler var ise değerlendirmeye alabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile İZMİR Şirinyer'de ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 5 – CAMPS BAY burada en iyi dereceye sahip olmasından dolayı güne banko bir safkanla başlamama sebep olmuştur. Sizlere günün ilk bankosunu ALTILI'nın ilk ayağında sunmak istedim. Genelde ortalarda veya sonlara doğru banko veriyordum, nadirde olsa ilk ayaklarda banko sunmuşumdur. Buda onlardan birisi olsun… 1.17.84'lük derecesinin ardından son koşusunda ise 1.18.40'lık derece ile pistten ikinci ayrılan CAMPS BAY bu defa birinciliğin en güçlü adayı olarak karşımıza çıkıyor. Zaten tek atamayanlar eminim please olan isimlere kuponlarında yer vereceklerdir.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 yarışı 1600 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Grubun üzerinde olan 1 – SEPTEMBER WIND ağır kilosuna rağmen göz önünde tutulması gereken safkan olduğunu düşünüyorum. Rakip eklemek isteyenler; 5 – PATIENT ve 4 – RED QUEEN kuponlarına yazmadan geçmesinler derim. Sürpriz için 7 – ILARIA takibe alınmalıdır diye düşünüyorum.

4. KOŞU: DÖRTLÜ GANYAN'ıın başlangıç koşusu yine bir MAIDEN mücadele olacaktır. 5 – HAKEDEN , 8 – LADY HATUN , 7 – KRALİÇEM , 9 – ÖZPEMBE ve 4 – FESLEĞEN yazarak burayı geçmeyi düşünüyorum… 

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ise 2000 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 2 – DRUMMER ve 4 – STILL WAITING ikilisinden birincilik bekliyorum. Tabi bu safkanların bir de gününde olma veya olmama durumlarına bağlı olarak rakip eklemek isteyenlere; 6 – LONG WAY , 10 – PEDALIZA ve 3 – WIN FOR ME şanlı gördüğüm diğer isimler olarak önerebilirim.

6. KOŞU4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-14 yarışı ise İZMİR'de tabela ayağını oluşturmaktadır. 2100 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz uzun soluklu yarışta; 6 – BORAHANBEY günün bir diğer bankosu olarak seçtiğim safkandır.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 koşusu ile günün son startı 1400 mt.'lik çim pistte verilecektir. 4 – BİLGİNİNOĞLU ise burada grubun bir tık üstünde olma avantajı ile bir diğer banko safkan olarak değerlendirmeye alınabilir. Burada sunduğumuz şablonlara muhakkak tuttuğunuz atları ekleyiniz. Bizlerin banko verdiği safkanların yanında özellikle takibinizde olan isimler olabilir, es geçmeyin imkan el verdiği müddetçe yazmaya çalışın. Bizler de tabiki havadan civadan buraya laf olsun beri gelsin diye yazmıyoruz. Çalışıyoruz, inceliyoruz. Ama yarış bu neticede. Hem cebimizi üzmeden hem kendimizi üzmeden şansımızın yaver gitmesi sonucu harçlık çıkarmayı hedeflemek gerekir. At yarışı ile zenginlik olmaz… Bu düşünce ile hareket edersek oyunu eğlence amacıyla oynadığımızı unutmayız. 

4 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – CAMPS BAY (BANKO)
  2. AYAK: 1 – SEPTEMBER WIND // 5 – 4 // 7
  3. AYAK: 5 – 8 – 7 – 9 – 4
  4. AYAK: 2 – 4 // 6 – 10 – 3
  5. AYAK: 6 – BORAHANBEY (BANKO)
  6. AYAK: 4 – BİLGİNİNOĞLU (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.