4 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMA günü İSTANBUL'da 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 16:45'de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:00’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

4 Kasım Cuma günü yapılacak olan İSTANBUL gündüz yarışlarındada 9 koşu ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları; 3. Koşu'da "FETHİ TULGAR KOŞUSU" , 4. Koşu'da "HAYATA BAĞIŞ DERNEĞİ KOŞUSU" ve 7. Koşu'da "NUR KUTNAK KOŞUSU" olacaktır. 4 KASIM 2016 (04.11.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​4 ve Yukarı Arapların SATIŞ-3 KOŞUSU ile İSTANBUL'da 1. Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır.  2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 2 – KIRKPINAR, 1 – BİLGEKURT (4 ile eküri) ve 3 – SEMADA YILDIZ ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır görüşündeyim. Hafif kilo avantajı olduğunu düşündüğüm 8 – TANAÇAN sürprizcilerin değerlendirmesi gereken bir safkandır.

2. KOŞU3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusunda ise; 2 – BLACK WASP ve 3 – ÇAĞ TUFANI ikilisi birinciliğin en güçlü adayları olarak gözüküyor. Lakin 4 – DONTLOOSEDCONTROL geniş kuponların yazmasını önereceğim safkandır.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): FETHİ TULGAR KOŞUSU günün ilk önemli yarışı olarak ekranlara gelecektir. Aynı zamanda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE'nin başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 2 – DERİN SULTAN günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)HAYATA BAĞIŞ DERNEĞİ KOŞUSU bir diğer önemli yarış olarak 2. ALTILI'nın ilk ayağında ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı Arap safkanların katılımı ile gerçekleştirilecek olan KV-7 mücadele 1900 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 6 – KIRDENİZ son yarışlarını kazanarak artan formu ile yine birinciliğe en yakın isim olup günün ilk bankosu olarak önerimdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 6 – RODOSTO , 4 – YEŞİL YOL , 8 – KUZEN ve 2 – EMMİ önplanda çıkan isimlerdir. Sürpriz için; 7 – KIRBULUT ve 10 – BABA AHMET takibe alınmalıdır görüşündeyim.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN koşusunda ise; 5 – REKOR ve 2 – IVANHOE ikilisi bu zorlu mücadeleden başarılı bir şekilde çıkacaklarını düşündüğüm safkanlardır. 

7. KOŞU: NUR KUTNAK KOŞUSU ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 2 Yaşlı İngilizlerin katılacağı KV-7 mücadele 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Uyumlu jokeyi ile son yarışlarındaki üstün performansı tekrar sergileyeceğini düşündüğüm 2 – ESKAYRA'da bir diğer banko olarak gözüme çarpan safkan oldu. Dilerseniz bu bankoların yanına kendi tuttuğunuz safkanları da ekleyebilirsiniz. Diğer taraflarda çok at yazıldığını düşündüğünüz yerleri eksilterek buralara bankolardan uygun gördüğünüz yerlere ekleme / çıkarma yapabilirsiniz. Tamamen kendi kurgunuza kalmış bir durum.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-17 koşusu ile İSTANBUL'da tabela ayağı için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; 3 – BOBUSHKA ve 6 – GÖLALAN küçük kuponlara öncelikli olarak yazılması gereken safkanlar olduklarını düşünüyorum. Lakin geniş kuponlar burada; 1 – MOTHER OF DRAGONS ve 2- BÖRTE'yi değerlendirmeye almayı unutmasınlar.

9. KOŞU: Günün son ayağına geldiğimizde bir diğer MAIDEN koşuyu izleyeceğimizi belirtmek isterim… 3 – FARİLYALI , 9 – HATCHE , 2 – ESTERGON ve 8 – GOLDEN TICKET öncelikli olarak kuponlara yazalım derim. Birde galobu çok iyi ama start arası olmasından dolayı pek tutmasam da 4 – GADDARA'yı sürpriz için değerlendirin derim. Geçenler de biliyorsunuz MAIDEN koşuda 100 küsür günden sonra çıkıp birde uzak fark atarak kazanan bir safkan vardı. Aynı şekilde ters köşeye yatmak istemiyorum. 

4 KASIM 2016 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 2 – 1 – 3 // 8
 2. AYAK: 2 – 3 // 4
 3. AYAK: 2 – DERİN SULTAN (BANKO)
 4. AYAK: 6 – KIRDENİZ (BANKO)
 5. AYAK: 6 – 4 – 8 – 2 // 7 – 10
 6. AYAK: 5 – 2

4 KASIM 2016 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 6 – KIRDENİZ (BANKO)
 2. AYAK: 6 – 4 – 8 – 2 // 7 – 10
 3. AYAK: 5 – 2
 4. AYAK: 2 – ESKAYRA (BANKO)
 5. AYAK: 3 – 6 // 1 – 2
 6. AYAK: 3 – 9 – 2 – 8 // 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.